Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Національну поліцію Стаття 90. Залучення громадськості до розгляду скарг на дії чи бездіяльність поліцейських Стаття 90. Залучення громадськості до розгляду ска...

Стаття 90. Залучення громадськості до розгляду скарг на дії чи бездіяльність поліцейських

Про Національну поліцію (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Контроль за діяльністю поліції може здійснюватися у формі залучення представників громадськості до спільного розгляду скарг на дії чи бездіяльність поліцейських та до перевірки інформації про належне виконання покладених на них обов’язків відповідно до законів та інших нормативно-правових актів України.

Попередня

131/147

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст