Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Національну поліцію Стаття 91. Службовий час і час відпочинку поліцейських Стаття 91. Службовий час і час відпочинку поліцейс...

Стаття 91. Службовий час і час відпочинку поліцейських

Про Національну поліцію (ЗМІСТ) Інші закони
 • 21494

  Переглядів

 • 21494

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Особливий характер служби в поліції містить такі спеціальні умови для певних категорій поліцейських:

  1) службу у святкові та вихідні дні;

  2) службу позмінно;

  3) службу з нерівномірним графіком;

  4) службу в нічний час.

  2. Розподіл службового часу поліцейських визначається розпорядком дня, який затверджує керівник відповідного органу (закладу, установи) поліції.

  3. Для поліцейських установлюється п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, а для курсантів (слухачів) вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які готують поліцейських, - шестиденний робочий тиждень з одним вихідним днем.

  4. Вихідні, святкові та неробочі дні є днями відпочинку для всіх поліцейських, крім залучених до виконання службових обов’язків.

  5. Поліцейським, які виконували службові обов’язки у вихідні, святкові та неробочі дні, крім поліцейських, які працюють у змінному режимі, відповідний час для відпочинку в порядку компенсації надається протягом двох наступних місяців.

  Попередня

  134/148

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст