Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Національну поліцію Стаття 105. Фінансування і матеріально-технічне забезпечення поліції Стаття 105. Фінансування і матеріально-технічне за...

Стаття 105. Фінансування і матеріально-технічне забезпечення поліції

Про Національну поліцію (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Фінансування і матеріально-технічне забезпечення поліції здійснюються за рахунок коштів Державного бюджету України, а також інших джерел, не заборонених законом.

2. Майно поліції є державною власністю і належить їй на праві оперативного управління. Органи поліції здійснюють володіння, користування та розпорядження майном у порядку, визначеному законом.

3. Правовий режим земельних ділянок, на яких розміщуються органи (заклади, установи) поліції, визначається законом.

4. Поліція для виконання покладених на неї завдань і повноважень може використовувати службові, у тому числі спеціалізовані, транспортні засоби, судна чи інші плавучі засоби, повітряні судна.

{Частина четверта статті 105 із змінами, внесеними з гідно із Законом № 2123-IX від 15.03.2022 - щодо дії змін див. пункт 2 розділу II}

5. Виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад надають безоплатно органам і підрозділам поліції службові приміщення, обладнані меблями і засобами зв’язку, роботи, послуги, транспорт та інші матеріально-технічні засоби.

{Частина п'ята статті 105 із змінами, внесеними з гідно із Законом № 2123-IX від 15.03.2022 - щодо дії змін див. пункт 2 розділу II}

6. Комунальні та приватні підприємства можуть виділяти органам та підрозділам поліції кошти, транспорт та інші матеріально-технічні засоби, а також виконувати роботи, послуги, необхідні для виконання повноважень поліції.

{Частина шоста статті 105 із змінами, внесеними з гідно із Законом № 2123-IX від 15.03.2022 - щодо дії змін див. пункт 2 розділу II}

Розділ XI

Попередня

147/147

Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст