Головна Сервіси для юристів ... Закони Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії Стаття 17-1. Відповідальність за порушення вимог цього Закону Стаття 17-1. Відповідальність за порушення вимог ц...

Стаття 17-1. Відповідальність за порушення вимог цього Закону

Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1207

  Переглядів

 • 1207

  Переглядів

 • Додати в обране

  Суб’єкти діяльності у сфері використання ядерної енергії несуть відповідальність за:

  провадження діяльності у сфері використання ядерної енергії, щодо якої цим Законом встановлені вимоги обов’язкового отримання ліцензії та/або іншого документа дозвільного характеру і реєстрації, без одержання таких документів або реєстрації - штраф у розмірі від п’ятисот до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

  невиконання чи неналежне виконання умов ліцензії та/або іншого документа дозвільного характеру - штраф у розмірі від однієї до ста тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Рішення про накладення штрафів, передбачених частиною першою цієї статті, приймається головним державним інспектором з ядерної та радіаційної безпеки України або його заступниками від імені органу державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки на підставі протоколу про порушення вимог цього Закону, складеного державним інспектором органу державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки.

  Оскарження рішень головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України або його заступників щодо накладення штрафів здійснюється в судовому порядку.

  Кошти, отримані внаслідок стягнення штрафів, зараховуються до Державного бюджету України.

  {Розділ IV доповнено статтею 17 - 1 згідно із Законом № 1874-VI від 11.02.2010 }

  Попередня

  22/22

  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст