Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення Стаття 12. Контроль за дотриманням законодавства про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення Стаття 12. Контроль за дотриманням законодавства п...

Стаття 12. Контроль за дотриманням законодавства про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення

Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Контроль за дотриманням законодавства про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення здійснюють центральні органи виконавчої влади в межах своєї компетенції відповідно до закону.

2. Контроль якості надання медичних послуг надавачами медичних послуг і систематичне проведення аналізу результатів та ефективності медичних послуг і лікарських засобів здійснює центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я.

Попередня

12/13

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст