15.07.2015    Переглядів:  355
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Президент України Порошенко підписав закон про внесення змін до ЗУ "Про прокуратуру"

Президент України Порошенко підписав закон про внесення змін до ЗУ "Про прокуратуру"  - prezident_ukraini_poroshenko_pidpisav_zakon_pro_vnesennya_zmin_do_zu_pro_prokuraturu_55a638069c25f.jpg

Президент Петро Порошенко підписав затверджений Верховною Радою Закон про зміни до Закону «Про прокуратуру». Підпис під документом Глава держави поставив у присутності Генерального прокурора Віктора Шокіна та його Першого заступника Давида Сакварелідзе.

Президент зазначив: «Нашою спільною роботою розпочинається реформування радянської системи Прокуратури».

Глава держави подякував за величезну роботу, проведену по підготовці цього Закону, а також висловив подяку народним депутатам, які підтримали його.

«Прошу негайно розпочати впровадження цього Закону, який дасть можливість сотням працівників ззовні стати прокурорськими працівниками через процедуру відкритого конкурсу и створити соціальні ліфти, які дадуть можливість діючим працівникам прокуратури через конкурсні комісії зайняти місце у прокурорському керівництві», – сказав Президент.

Згадайте новину: Кадрові рішення та заяви Генеральної прокуратури України 

Президент наголосив, що його позиція, як Глави держави, повністю збігається з позицією Генерального прокурора Віктора Шокіна та Першого заступника Генерального прокурора Давида Сакварелідзе щодо нульової толерантності до корупції. «Боротьба із корупцією на сьогоднішній день є першим пріоритетом нашої діяльності, причому як всередині Прокуратури, так і в цілому в країні. Перші результати, які сьогодні є і які є дуже обнадійливими, дадуть нам можливість і в подальшому працювати над очищенням влади», – заявив Президент.

Президент Порошенко заявив про повну підтримку Віктора Шокіна та Давида Сакварелідзе. «Головне, що ви обидва маєте тверду підтримку Президента і тверду підтримку суспільства. Оновлена прокуратура – це те, що суспільство хоче бачити», – сказав Глава держави. Говорячи про резонансну справу щодо затримання високопосадовців Прокуратури, Президент заявив: «Ця справа буде доведена до кінця. Це – принципова позиція Генерального прокурора, його заступника, всієї нашої команди», – заявив Президент.

Згадайте новину: Слідчий ГПУ Шапакин та прокурор ГПУ Корнієць заарештовані судом за підозрою у хабарництві, проте мають право вийти під заставу 

Генеральний прокурор Віктор Шокін заявив: «Цей Закон є першим правовим актом, який дозволить створити дійсно нову Прокуратуру». «Буде нова хвиля боротьби з корупцією у прокуратурі, бо очищення прокуратури – вимога сьогодення», – наголосив він.

«Я, як Генеральний прокурор України, буду все робити для повного очищення прокуратури. Впевнений, що ми разом з Давидом та його підрозділом доведемо це до завершення», – заявив Віктор Шокін.

Згадайте новину: Показове затримання прокурора міста Краматорськ Андрія Сухініна 

Давид Сакварелідзе висловив подяку Президентові за підтримку нової концепції реформ Прокуратури України. За його словами, вже завтра розпочнеться реорганізація. «Реформу неможливо зупинити, вона отримала підтримку Президента, громадськості, Віктора Миколайовича, і ми робитимемо все можливе, щоб система рухалась уперед, очищувалась», – сказав він.

Згадайте новину: Порошенко наклав вето на закон про введення інституту громадського обвинувачення до кримінального процесуального законодавства 

Давид Сакварелідзе відзначив, що позитивним рішенням стало створення спеціального управління з розслідування злочинів, вчинених прокурорами. «Вже є перші результати. Вже наші працівники повірили, що це можливо. Недоторканих немає», – заявив він.

Джерело: Президент України

Читайте статтю: Чи потрібен загальний нагляд прокуратурі як засіб забезпечення законності у державному управлінні? 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: