Головна Блог ... Новини Слідчий ГПУ Шапакин та прокурор ГПУ Корнієць заарештовані судом за підозрою у хабарництві, проте мають право вийти під заставу Слідчий ГПУ Шапакин та прокурор ГПУ Корнієць зааре...

Слідчий ГПУ Шапакин та прокурор ГПУ Корнієць заарештовані судом за підозрою у хабарництві, проте мають право вийти під заставу

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 1345

Відключити рекламу
 - tn1_slidchiy_shapakin_ta_prokuror_korniets_zaareshtovani_sudom_za_pidozroyu_u_habarnitstvi_prote_mayut_pravo_viyti_pid_zastavu_559cef70b40dc.jpg

У результаті спільної спецоперації ГПУ і СБУ 5 липня затримали першого заступника голови Головного слідчого управління Генпрокуратури Шапакина та заступника прокурора Київської області Корнійця.

У затриманих вилучено близько 500 тис. доларів і коштовності.

Встановлено, що посадові особи прокуратури вступили в корупційний зговір і отримали хабар у розмірі 3 млн 150 тис. грн. Зловмисники вилучили техніку у підприємства, яке займалось видобуванням піску в Київській області. За «допомогу» у поверненні техніки прокурори через посередників вимагали та отримали гривневий еквівалент 150 тис. доларів США.

Під час обшуків у першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ було вилучено 400 тис. доларів, а у заступника прокурора Київської області - значну кількість ювелірних виробів, 65 діамантів і автомат Калашникова.

Згадайте новину: Цирк розпочався: суддя Чернушенко заявляє що він жертва влади, мета якої знищення судової системи!

Обом затриманим повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає безальтернативне позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з конфіскацією майна.

Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді арешту з правом внесення застави у розмірі 3 млн грн першому заступнику начальника Головного слідчого управління (ГСУ) Генпрокуратури Володимиру Шапакіну.

Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді арешту з правом внесення застави у розмірі 3,2 млн грн першому заступнику прокурора Київської області Олександру Корнійцю.

Цивільній особі Валерію Гибаленко, яка підозрюється у посередництві в передачі хабаря, Печерським районним судом м. Києва обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою за підозрою в хабарництві та з правом внесення застави в сумі 3 млн 200 тисяч грн.

За словами адвоката підозрюваних Віктора Петруненко подання Генпрокуратури про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту розглядав особисто голова Печерського районного суду м. Києва Руслан Козлов.

Давид Сакварелідзе, який безпосередньо займався організацію затриманням підозрюємих хабарників на сторінці в соц. мережі зазначив наступне: "Суд прийняв абсолютно необґрунтоване і позбавлене всякої логіки рішення - щодо всіх затриманих була встановлена сума застави в розмірі 3 мільйони гривень, що, безперечно, мізерно мало для людей такого рівня!" При цьому він зазначив, що сьогодні корумпованим чиновникам знову надали можливість в обмін на невелику частину награбованого майна вийти під заставу. "Принцип «вкрав мільйон - заплати десяту частину і спи спокійно» має бути скасований - він руйнівний для держави!" - висловив обурення Сакварелідзе. Крім того, заступник голови ГПУ вважає, що головним є те, що процес рушив з місця. "Квазі-судді і здирники не в силах його зупинити. Ми не зупинимося на середині шляху, а продовжимо наполегливо працювати, щоб корупціонери отримали те покарання, на яке заслуговують!" - підсумував він.

Показове затримання прокурора міста Краматорськ Андрія Сухініна

Перший справжній удар по системі корупції або взяття під варту голови ДСНС Бочковського та його заступника Стоєцького

Міхеіл Ніколозович Саакашвілі - голова Одеської ОДА коментує цей поки що феномн для України у соц. мережі:

Найбільша в історії прокуратури антикорупційна операція, проведена молодими українськими прокурорами.

Під керівництвом Сакварелідзе і за допомогою Голови СБУ Грицака, бійці спецгрупи АЛЬФА штурмом взяли будівлю київської прокуратури і затримали двох керівників високого рангу генеральної прокуратури і київської прокуратури: замісник керівника головного слідчого управління генеральної прокуратури і зампрокурор Київської області. При їх обшуку було виявлено велику кількість діамантів і більше пів мільйона доларів. З учорашнього дня не припинялися спроби зам'яти цю справу і навіть порушити кримінальну справу проти Давида Сакварелідзе за "незаконне захоплення будівлі", його прокурорам і слідчим оголосили, що вони звільнені. Сьогодні цій огидній святоплясці поклав край Президент Порошенко! Він особисто втрутився і підтримав слідство і заборонив йому заважати, наказав довести справу до кінця, кого б воно не стосувалось. Як і у випадку з Державіаслужбою, миттєва, чітка і блискуча реакція Президента! Після реакції Президента, сподіваюся, що той керівник, який явно намагався зам'яти цю справу за останню добу, відповість за свої дії. Також, я вже попросив СБУ допомогти з виявленням великомасштабної корупції в прокуратурі Одеськоі області.
Зі свого боку хочу привітати молодих співробітників, зовсім нещодавно набраних не по блату, як зазвичай, а за конкурсом. Ці молоді дівчата і хлопці обов'язково побудують нову Україну, вільну від корупції.

Самая крупная в истории прокуратуры антикоррупционная операция, проведенная молодыми украинскими прокурорами.

Под руководством Сакварелидзе и с помощью Главы СБУ Грицака. Бойцы спецгруппы АЛЬФА штурмом взяли здание киевской прокуратуры и задержали двух руководителей высокого ранга генеральной прокуратуры и киевской прокуратуры: заместитель руководителя главного следственного управления генеральной прокуратуры и заместитель прокурора Киевской области. При их обыске было обнаружено большое количество бриллиантов и более пол миллиона долларов. Со вчерашнего дня не прекращались попытки замять это дело и даже возбудить уголовное дело против Давида Сакварелидзе за "незаконный захват здания", его прокурорам и следователям объявили, что они уволены. Сегодня этой отвратительной святопляске положил конец Президент Порошенко! Он лично вмешался и поддержал следствие и запретил ему мешать, приказал довести дело до конца, кого бы оно не каcалось. Как и в случае с Госавиаслужбой, молниеносная, четкая и блестящая реакция Президента! После реакции Президента, надеюсь, что тот руководитель, который явно пытался замять это дело за последние сутки, ответит за свои действия. Также, я уже попросил СБУ помочь с выявлением коррупции в прокуратуре Одесской области.
Со своей стороны хочу поздравить молодых сотрудников совсем недавно набранных не по блату, как обычно, а по конкурсу. Эти молодые девчонки и ребята обязательно построят новую Украину, свободную от коррупции.

 • 1345

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1345

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст