Головна Юридичний світ ... Події Податкова амністія 2022: умови та процедура амністії доходів і активів, спеціальний збір, «нульова» ставка, декларування готівки, види декларацій, підтвердження законності активів, перевірка декларацій, наслідки декларування. Податкова амністія 2022: умови та процедура амніст...

Податкова амністія 2022: умови та процедура амністії доходів і активів, спеціальний збір, «нульова» ставка, декларування готівки, види декларацій, підтвердження законності активів, перевірка декларацій, наслідки декларування.

19.10.2021
Переглядів : 1581
 - 0_09257600_1634034743_61656437169f3.jpg
Дата події
2021-11-03
Час проведення: 10:00-14:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
1750грн
Локація : Київ, вул. Хрещатик 7/11, БЦ
Показати на мапі

Які непрямі методи оподаткування готує Кабмін? Чи доцільно у вашому випадку розглядати можливість використання права на подання спеціальної одноразової декларації і під ставки збору до 9% амністувати свої капітали, що були набуті в минулі роки із спірних джерел без повної сплати ПДФО? Зробіть на семінарі Краш-тест вашого кейсу на предмет доцільності подання спеціальної декларації.

Податкова амністія 2022: умови та процедура амністії доходів і активів, спеціальний збір, «нульова» ставка, декларування готівки, види декларацій, підтвердження законності активів, перевірка декларацій, наслідки декларування.

Дата: 03 Листопада 2021 року з 10:00 до 14:00
Участь в Онлайн — конференції (ZOOM) з можливістю ставити питання в чаті.
Участь в Залі для конференції: Київ, вул. Хрещатик 7/11, БЦ "Укоопспілка", поверх 6.
Реєстрація та умови участі: +38 (098) 696-61-05
Олександр Шевченко, координатор заходу.

Доповідач:
КУЗНЄЧІКОВА Олена — Адвокат, керуючий партнер LAW GUIDE. Спеціалізується на питаннях побудови холдингових структур, питаннях податкового і корпоративного планування (включаючи міжнародне), структуруванні M & A-угод і підготовці бізнесу до продажу. Питаннях залучення фінансування і збереження конфіденційності володіння активами, питаннях взаємодії з українськими і міжнародними банками, супроводі спорів з податковими та митними органами.

Програма семінару: https://marmaer.ua/k_course/podatkova-amnistiya

Блок №1. Умови та процедура амністування.
1. На яке майно розповсюджується податкова амністія, що робити з кешем? Чи потрібно декларувати акції й корпоративні права в іноземних компаніях? А що робити з наявністю приватних сімейних фондів і трастів?
2. Хто може брати участь у спеціальному декларуванні, чи існує можливість амністування капіталів, що належать державним чиновникам? Безподаткова ліквідація (семінар по КІК) чи податкова амністія?

3. Які офіційні державні гарантії у якості «пряника» пропонує Україна? Чи обмежуються випадки звільнення від кримінальної відповідальності? Чи може подана одноразова декларація стати підставою для порушення додаткових розслідувань?

4. Які відомості щодо задекларованих активів слід розкривати у спеціальній декларації?
5. Чи потрібно розкривати джерело походження коштів і задекларованих активів? В тому числі в рамках банківського фінмоніторингу, з урахуванням Постанови НБУ від 05.08.2021 №83 та Інфолиста ДПС №22

6. У яких випадках потрібно підтверджувати вартість задекларованих активів, за допомогою яких документів це можна зробити?

7. Що буде вважатись базою для нарахування спеціального збору за амністію у випадках рухомого й нерухомого майна?
8. Які ставки збору передбачені для задекларованих активів? В яких випадках можна сплатити найнижчу ставку у 2,5%, а коли може бути нарахована ставка 18%? Чи потрібно додатково сплачувати 1,5% військового збору?
9. Чи звільнятимуться задекларовані валютні цінності від банківського фінансового моніторингу?

10. Який перелік активів підпадатиме під «ліміт безумовного амністування» щодо якого не потрібно подавати спеціальну декларацію й сплачувати спеціальний збір?
11. Як буде відбуватись податковий аудит поданих спеціальних декларацій?
12. З якими ризиками в майбутньому може стикнутись особа. Яка не скористалась правом на податкову амністію? Коли буде запроваджено непрямий контроль за витратами фізичних осіб- резидентів України?

13. Чи створюватимуть задекларовані активі (бізнес й інше рухоме й нерухоме майно) витратну частину при їх можливому продажу в майбутньому, для цілей ПДФО?
14. Інші проблемні питання податкової амністії, що обговорюються в експертних колах (в тому числі справжній намір законодавця).
15. Введення непрямих методів оподаткування через контроль витрат.
16. В яких випадках доцільно, а в яких нема сенсу реалізувати право на податкову амністію.
17. Затверджена Форма одноразової (спеціальної) добровільної декларації та Порядок її подання ( наказ № 439 від 02.08.2021)

Блок №2. Краш-тест кейсів учасників семінару!!!
16. Краш-тест кейсів учасників семінару на предмет доцільності подання спеціальної декларації.

Реєстрація та умови участі:
Моб: +38 (098) 696-61-05
Олександр Шевченко, координатор заходу.

Вартість участі:
Участь в Онлайн - конференції (ZOOM) з можливістю ставити питання в чаті: 1750 грн.
Участь в Залі для конференції: 2150 грн
У вартість включено: чат з доповідачем, консультації, матеріали та презентації, кава та випічка, сертифікат.

Знижки:
2 учасники - 5%, 3 і більше учасників - 10%.

1581
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст