26.04.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Переглядів:  270
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

МВС порушило справу проти журналіста Скрипіна - запис внесено до ЄРДР

МВС порушило справу проти журналіста Скрипіна - запис внесено до ЄРДР - 0_03170200_1461661790_571f305e07c1d.jpg

Заяву "Громадського телебачення" про нібито шахрайські дії одного із засновників цього ресурсу Романа Скрипіна внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань

Про це повідомив речник МВС Артем Шевченко в Адміністрації президента на засіданні ради з питань захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова.

Провадження порушено за ч. 1.ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в п віданні).

Згадайте новину: "Добазарились": Корбан получит полтора года условно без права баллотироваться!

Ця стаття карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 4 років, або позбавленням волі на строк до 4 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого.

Також Роман Скрипін заявив, що йому про провадження нічого не відомо, тому коментувати не став.

Нагадаємо, що у січні наглядова рада ГО "Громадське телебачення" звинуватила Скрипіна у тому, що він повністю взяв під свій контроль доменне ім’я hromadske.tv, рахунок PayPal, на який надходили добровільні пожертви, а також кошти, отримані за використання контенту на YouTube.

Згадайте новину: Споры за украинские домены: Американский суд решит, кто хозяин на Klumba.ua

Скрипін після цього заявив, що більшу частину коштів готовий перерахувати на наданий йому рахунок, але домен hromadske.tv "дарувати" не збирається.

Журналіст пояснював, що рахунок для збору коштів на "Громадське" було відкрито за кордоном на PayPal у 2010 році, за часів Віктора Януковича, аби убезпечити кошти.

 

 

2
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення