Головна Сервіси для юристів ... Постанови КМУ Деякі питання дорожнього господарства

Деякі питання дорожнього господарства | від 28-06-2022 - 734-2022-п

Додати в обране

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 28 червня 2022 р. № 734
Київ

Деякі питання дорожнього господарства

Відповідно до абзацу п’ятого підпункту 2 пункту 22 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України та з метою виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2022 рік” в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Погодитися з пропозицією Державного агентства автомобільних доріг щодо спрямування залишку коштів спеціального фонду державного бюджету за загальнодержавними видатками та кредитуванням за кодом відомчої класифікації державного бюджету 313, який утворився за рахунок надходжень у 2022 році на рахунках спеціального фонду державного бюджету, відкритих у розрізі джерел надходжень і за відомчою ознакою у Державній казначейській службі, за рахунок доходів державного бюджету, визначених пунктами 1-3, 6, 6-2-6-5 частини третьої статті 29 Бюджетного кодексу України, для здійснення видатків у 2022 році за програмою 3111030 “Виконання боргових зобов’язань за запозиченнями, залученими державою або під державні гарантії на розвиток мережі автомобільних доріг загального користування” в сумі 2486794,5 тис. гривень (видатки споживання).

2. Забезпечити:

Державній казначейській службі - зарахування залишку коштів, передбаченого пунктом 1 цієї постанови, на відповідний рахунок Державного агентства автомобільних доріг за кодом відомчої класифікації державного бюджету 311;

Державному агентству автомобільних доріг - використання передбачених у пункті 1 цієї постанови коштів відповідно до Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1085 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 6, ст. 249), на виконання боргових зобов’язань за запозиченнями, отриманими державою або під державні гарантії на розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 21


Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст