Головна Сервіси для юристів ... Закони Бюджетний кодекс України Стаття 70. Видатки та кредитування місцевих бюджетів Стаття 70. Видатки та кредитування місцевих бюджет...

Стаття 70. Видатки та кредитування місцевих бюджетів

Бюджетний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 584

  Переглядів

 • 584

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Видатки та кредитування місцевих бюджетів включають бюджетні призначення, встановлені рішенням про місцевий бюджет, на конкретні цілі, пов'язані з реалізацією програм та заходів згідно із статтями 89-91 цього Кодексу.

  {Частина перша статті 70 із змінами, внесеними згідно із Законом № 914-VIII від 24.12.2015 }

  2. Кошти спеціального фонду місцевих бюджетів витрачаються на заходи, передбачені рішенням про місцевий бюджет відповідно до законодавства.

  Попередня

  83/143

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст