Головна Сервіси для юристів ... Закони Бюджетний кодекс України Стаття 100. Індекс податкоспроможності місцевого бюджету Стаття 100. Індекс податкоспроможності місцевого б...

Стаття 100. Індекс податкоспроможності місцевого бюджету

Бюджетний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 818

  Переглядів

 • 818

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Індекси податкоспроможності місцевих бюджетів не можуть змінюватися і переглядатися частіше, ніж один раз на рік, крім випадків:

  виділення нових або зміни статусу вже існуючих адміністративно-територіальних одиниць;

  {Абзац третій частини першої статті 100 виключено на підставі Закону № 2042-IX від 15.02.2022 }

  зміни податкового законодавства.

  Зміна обсягу надходжень податку на прибуток підприємств та податку на доходи фізичних осіб за відповідний бюджетний період, у тому числі у разі зміни місцезнаходження суб’єкта господарювання та його реєстрації як платника податків за новим місцезнаходженням, повинна бути підтверджена органами стягнення.

  {Абзац п'ятий частини першої статті 100 в редакції Закону № 2042-IX від 15.02.2022 }

  {Стаття 100 в редакції Закону № 79-VIII від 28.12.2014 }

  Попередня

  112/143

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст