Головна Сервіси для юристів ... Закони Бюджетний кодекс України Стаття 124. Оскарження рішення про застосування заходу впливу за порушення бюджетного законодавства Стаття 124. Оскарження рішення про застосування за...

Стаття 124. Оскарження рішення про застосування заходу впливу за порушення бюджетного законодавства

Бюджетний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 660

  Переглядів

 • 660

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Рішення про застосування заходу впливу за порушення бюджетного законодавства може бути оскаржено у порядку, встановленому законом. Рішення може бути оскаржено в органі, що його виніс, або в суді протягом 10 днів з дня його винесення, якщо інше не передбачено законом.

  Рішення, прийняте територіальним органом Казначейства України, може бути оскаржено також у Казначействі України протягом строку, визначеного абзацом першим цієї частини статті. За результатами оскарження Казначейство України має право скасовувати рішення територіальних органів Казначейства України про застосування заходів впливу за порушення бюджетного законодавства.

  {Частину першу статті 124 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 2042-IX від 15.02.2022 }

  2. Оскарження рішення про застосування заходу впливу за порушення бюджетного законодавства не зупиняє виконання зазначеного рішення.

  3. У разі визнання судом рішення про застосування заходу впливу за порушення бюджетного законодавства повністю чи частково незаконним особі, щодо якої воно було винесено, поновлюються обмежені таким рішенням права.

  4. Рішення суду може бути оскаржено у порядку, встановленому законом.

  Попередня

  143/143

  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст