Главная Блог ... Новости Звертайтесь! Опікунська рада розподілила вже близько 4 млн грн постраждалим від війни адвокатам Звертайтесь! Опікунська рада розподілила вже близь...

Звертайтесь! Опікунська рада розподілила вже близько 4 млн грн постраждалим від війни адвокатам

Отключить рекламу
Звертайтесь! Опікунська рада розподілила вже близько 4 млн грн постраждалим від війни адвокатам - 5a84298bb23f9749b98bd0d8f25ece3a.jpg

1 квітня 2022 року на черговому засіданні члени Опікунської ради розглянули понад 30 заяв про надання допомоги адвокатам, які постраждали внаслідок нападу російських військ на Україну.

Найбільше серед них від адвокатів, у яких внаслідок воєнних дій повністю або частково зруйновано житло і вони потребують коштів на оренду помешкань. Переважно такі заяви надійшли від мешканців Маріуполя, Чернігова, Гостомеля, Бородянки.

Окремою категорією Опікунська рада надала підтримку батькам-одинакам, які опинились у складних життєвих обставинах. Такі адвокати отримають кошти у розмірі двох прожиткових мінімумів на кожну дитину. Відповідних заяв до чергового засідання Опікунської ради надійшло шість.

Крім того, Опікунська рада виділила кошти двом адвокатам похилого віку, які потребують життєво необхідних ліків.

Як повідомив Керівник Секретаріату Вадим Красник на сьогодні Опікунською радою освоєно вже близько 4 млн грн коштів, які НААУ отримала від закордонних благодійних організацій.

Нагадаємо, Опікунська рада приймає рішення про надання допомоги за визначеними критеріями, розподіляючи допомогу у порядку першої, другої і третьої черги.

В першу чергу благодійна допомога надається:

 • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що загинули внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
 • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тяжкі тілесні ушкодження внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
 • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що повністю втратили житло внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022, яке слугувало місцем постійного проживання, у випадку неможливості подальшого проживання в ньому через значний ступінь руйнування та відсутність іншого придатного до проживання житла.
 • Самотнім адвокатам старше 70 років, які не мають змоги евакуюватись або евакуйовані, але не мають засобів до існування

В другу чергу благодійна допомога надається:

 • Адвокатам та (або) членам їх сімей, чиє житло частково зруйновано внаслідок воєнних дій на території України, починаючи з 24.02.2022, та потребує відновлення з можливістю подальшого проживання.
 • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
 • Адвокатам, які є батьками-одинаками та не мають засобів до існування внаслідок початку воєнних дій на території України з 24.02.2022 та за відсутності доходу.

В третю чергу благодійна допомога надається:

 • Адвокатам та дітям адвокатів, які потребують постійного прийому життєво необхідних лікарських препаратів та не мають засобів для придбання таких препаратів.

Для отримання благодійної допомоги адвокати, які постраждали внаслідок воєнних дій на території України, можуть звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу opekun@unba.org.ua. До заяви рекомендовано долучати документи, інформацію на підтвердження фактів, викладених в заяві.

Джерело: НААУ

 • 1588

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1588

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст