Головна Блог ... Новини Звертайтесь! Опікунська рада розподілила вже близько 4 млн грн постраждалим від війни адвокатам Звертайтесь! Опікунська рада розподілила вже близь...

Звертайтесь! Опікунська рада розподілила вже близько 4 млн грн постраждалим від війни адвокатам

Відключити рекламу
Звертайтесь! Опікунська рада розподілила вже близько 4 млн грн постраждалим від війни адвокатам - 5a84298bb23f9749b98bd0d8f25ece3a.jpg

1 квітня 2022 року на черговому засіданні члени Опікунської ради розглянули понад 30 заяв про надання допомоги адвокатам, які постраждали внаслідок нападу російських військ на Україну.

Найбільше серед них від адвокатів, у яких внаслідок воєнних дій повністю або частково зруйновано житло і вони потребують коштів на оренду помешкань. Переважно такі заяви надійшли від мешканців Маріуполя, Чернігова, Гостомеля, Бородянки.

Окремою категорією Опікунська рада надала підтримку батькам-одинакам, які опинились у складних життєвих обставинах. Такі адвокати отримають кошти у розмірі двох прожиткових мінімумів на кожну дитину. Відповідних заяв до чергового засідання Опікунської ради надійшло шість.

Крім того, Опікунська рада виділила кошти двом адвокатам похилого віку, які потребують життєво необхідних ліків.

Як повідомив Керівник Секретаріату Вадим Красник на сьогодні Опікунською радою освоєно вже близько 4 млн грн коштів, які НААУ отримала від закордонних благодійних організацій.

Нагадаємо, Опікунська рада приймає рішення про надання допомоги за визначеними критеріями, розподіляючи допомогу у порядку першої, другої і третьої черги.

В першу чергу благодійна допомога надається:

 • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що загинули внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
 • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тяжкі тілесні ушкодження внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
 • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що повністю втратили житло внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022, яке слугувало місцем постійного проживання, у випадку неможливості подальшого проживання в ньому через значний ступінь руйнування та відсутність іншого придатного до проживання житла.
 • Самотнім адвокатам старше 70 років, які не мають змоги евакуюватись або евакуйовані, але не мають засобів до існування

В другу чергу благодійна допомога надається:

 • Адвокатам та (або) членам їх сімей, чиє житло частково зруйновано внаслідок воєнних дій на території України, починаючи з 24.02.2022, та потребує відновлення з можливістю подальшого проживання.
 • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
 • Адвокатам, які є батьками-одинаками та не мають засобів до існування внаслідок початку воєнних дій на території України з 24.02.2022 та за відсутності доходу.

В третю чергу благодійна допомога надається:

 • Адвокатам та дітям адвокатів, які потребують постійного прийому життєво необхідних лікарських препаратів та не мають засобів для придбання таких препаратів.

Для отримання благодійної допомоги адвокати, які постраждали внаслідок воєнних дій на території України, можуть звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу opekun@unba.org.ua. До заяви рекомендовано долучати документи, інформацію на підтвердження фактів, викладених в заяві.

Джерело: НААУ

 • 1564

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1564

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст