Главная Блог ... Новости Зарплата нових суддів Верховного суду складатиме 50-70 тис. грн, - АП Зарплата нових суддів Верховного суду складатиме 5...

Зарплата нових суддів Верховного суду складатиме 50-70 тис. грн, - АП

Отключить рекламу
Зарплата нових суддів Верховного суду складатиме 50-70 тис. грн, - АП - tn1_0_99915500_1464377073_57489ef1f3f36.jpg

Депутати голосуватимуть за зміни в Конституцію в частині правосуддя вже наступного четверга, 2 червня, а запуск реформи дозволить підняти зарплати суддів Верховного суду до 50-70 тисяч гривень і вивести їх з-під політичного впливу.

"В регламенті Ради зміни до Конституції та Закон про судоустрій та статус судів стоять на голосування 2 червня, наступного четверга. Якщо хочемо запуску судової реформи до осені – це крайній термін, коли можна зібрати необхідні 300 голосів", - заявив сьогодні на зустрічі з журналістами заступник голови Адміністрації президента Олексій Філатов.

Вспомните новость: Какой доход позволит судьям жить без взяток?

За його словами, реформування судової системи почнеться з Верховного суду і має завершитися за півроку. На відкритий конкурс допустять не лише чинних суддів, а й юристів та адвокатів з необхідною кваліфікацією.

План реформування передбачає збільшення зарплати суддів Верховного суду до 50-70 тисяч гривень, повне усунення президента від процесу призначення та звільнення суддів. Імунітет суддів також частково скасовується.

"Якщо п’яного суддю зупинять поліцейські – наразі вони не можуть його навіть затримати. До чого тут посада судді? Суддівський імунітет розповсюджуватиметься лише на їхні рішення та виконання своїх обов’язків", - пояснив Філатов.

Вспомните новость: Министр Петренко: Кардинальная реформа судов: будет создан Высший антикоррупционный суд!

Крім Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС), яка займатиметься відбором нових суддів, у відборі братиме участь Громадська рада. Кожного кандидата перевірять на професійні навички (анонімне тестування та практичне завдання), а також перевірять на доброчесність – відповідність походження майна, наявність дисциплінарних порушень та історію прийняття рішень. Активісти зможуть виносити власне рішення, якщо воно буде негативне – зможуть захищати його перед ВККС та відстоювати власну рекомендацію.

Джерело: День

 • 5664

  Просмотров

 • 3

  Коментарии

 • 5664

  Просмотров

 • 3

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  прості роботяги пахають за копійки, а ці посиділи, постукали молоточком, вирішили долю людини і кучу бабла їм за це платять (((((  

  29.05.2016 00:59

  Без механизмов контроля над судьями и чётких процедур их привлечения к ответственности само по себе поднятие зарплаты ничего не даст. Практически все судьи уже давно не живут на зарплату и не захотят становится честными просто так, если над ними не будет "дамоклава меча". 

  29.05.2016 02:03

  Для новых людей это деньги, а для "старой гвардии" это пыль....  

  29.05.2016 15:37

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст