21.01.2016    Просмотров:  326
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Яценюк очікує конфіскації 1,5 мільярда доларів Януковича

Яценюк очікує конфіскації 1,5 мільярда доларів Януковича - yatsenyuk_ochikue_konfiskatsii_1_5_milyarda_dolariv_yanukovicha_56a0e2557c7e4.jpg

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк очікує завершення справи щодо конфіскації 1,5 мільярда доларів колишнього президента України Віктора Януковича.

«Мова йде про практично 40 мільярдів гривень, які можна відправити до державного бюджету, збільшити соціальні стандарти, збільшити пенсії й зарплати. І нам необхідно спільно поставити ключове завдання – це доведення до суду і конфіскація 1,5 мільярда доларів, які вже арештовані», – заявив він на нараді щодо антикорупційних розслідувань.

Яценюк також наголосив на необхідності довести до кінця справу.

«Наше спільне завдання – довести цю справу до кінця і притягнути винних осіб до відповідальності», – додав прем’єр.

Раніше Державна служба фінансового моніторингу повідомляла, що загальна сума заблокованих коштів на рахунках 44 компаній, підконтрольних «сім’ї Януковича», склала – 1,42 мільярда доларів США.

Процедура конфіскації передбачає винесення відповідного рішення суду.

Віктор Янукович утік із України в лютому 2014 року після масових розстрілів учасників протестів на майдані Незалежності в Києві. Відтоді він переховується на території Росії, яка не відповідає на запити України про його видачу в рамках міжурядових домовленостей.

Згадайте новину: Щось у лісі здохло: Суд арестовал акции Курченко на два миллиарда

За даними Генпрокуратури, проти колишнього президента України загалом порушені п’ять кримінальних проваджень: щодо «Межигір’я», Сухолуччя, злочинів на Майдані, злочинної організації, «Укртелекому».

Джерело: Радіо Свобода

Згадайте новину: Правоохоронці знайшли архів позбавленого звання Президента України - Януковича

Янукович Віктор Федорович шукає захисту своїх прав в Європейському суді з прав людини.

Читайте інтерв'ю: Экс-президент Украины Янукович: А у нынешней власти я хочу спросить: почему до сих пор не закончено расследование фактов гибели «Небесной сотни» и погибших работников правоохранительных органов? 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события:
}