Главная Блог ... Новости В Україні запрацює новий механізм конфіскації майна колаборантів – міністр Малюська В Україні запрацює новий механізм конфіскації майн...

В Україні запрацює новий механізм конфіскації майна колаборантів – міністр Малюська

Отключить рекламу
В Україні запрацює новий механізм конфіскації майна колаборантів – міністр Малюська - fe22f7d22b1a0328509525a440a748b3.jpeg

Вищий антикорупційний суд розглядатиме справи не більше 5 робочих днів.

В Україні запрацює новий швидкий механізм конфіскації майна політиків, чиновників або просто багатих людей, які стали колаборантами або напряму працювали на Росію, або є російськими чиновниками.

Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська в ефірі інформаційного телемарафону.

"Реальний механізм, який дозволяє ефективно та законно вилучати активи громадян, колаборантів, або росіян, російського бізнесу, який спонсорує державу-терориста, державу-агресора. Він з’явився в Україні лише нещодавно, кілька тижнів тому. І зараз такий механізм розпочинає свою масштабну імплементацію",- поінформував Малюська.

Згадайте новину: Погодилась на посаду в правоохоронних органах і отримала підозру: статті 111-1 КК України - колаборантка Мармій Н.С.

Міністр юстиції підкреслив, що новий механізм конфіскації майна в Україні буде зрозумілим, простим та ефективним.

"Спочатку РНБО застосовуватиме санкції до певного кола суб’єктів, які загрожують територіальній цілісності та безпеці нашої держави. Це може бути як бізнес юридичної особи, так і фізичні особи, наприклад, політики чи чиновники, чи просто багаті люди, які собі дозволили колабораціонізм, або ж напряму працювали на Росію або ж є чиновниками російськими. Щодо таких осіб збирається доказова база щодо їх співпраці з Росією чи підтримки російської агресії", - зазначив Малюська.

Міністр юстиції додав, що одразу після цього Міністерство юстиції подає документи до Вищого антикорупційного суду (ВАКС).

"Вищий антикорупційний суд розглядає справу. Такий розгляд триватиме не більше 5 робочих днів. Відповідно, це буде швидкий розгляд, там є часові ліміти. А також процедурні механізми, які забезпечують неможливість затягування судового процесу. Після набранням чинності рішення ВАКС майно переходитиме в дохід держави", - акцентував Малюська.

Згадайте новину: Освітян – колаборантів будуть саджати за грати

Подільською окружною прокуратурою міста Києва спільно зі слідчими Подільського управління поліції і співробітниками СБУ в м. Києві та Київській області передано в управління АРМА активи підприємства резидента РФ на 2 млрд грн.

Офісом генерального прокурора забезпечено накладення арешту на 420 залізничних вагонів вартістю понад 500 млн грн та товарно-матеріальні цінності на суму понад 130 млн грн, які належать підприємствам РФ та РБ.

Джерело: УНІАН

 • 2200

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2200

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст