Головна Блог ... Новини В Україні запрацює новий механізм конфіскації майна колаборантів – міністр Малюська В Україні запрацює новий механізм конфіскації майн...

В Україні запрацює новий механізм конфіскації майна колаборантів – міністр Малюська

Відключити рекламу
В Україні запрацює новий механізм конфіскації майна колаборантів – міністр Малюська - fe22f7d22b1a0328509525a440a748b3.jpeg

Вищий антикорупційний суд розглядатиме справи не більше 5 робочих днів.

В Україні запрацює новий швидкий механізм конфіскації майна політиків, чиновників або просто багатих людей, які стали колаборантами або напряму працювали на Росію, або є російськими чиновниками.

Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська в ефірі інформаційного телемарафону.

"Реальний механізм, який дозволяє ефективно та законно вилучати активи громадян, колаборантів, або росіян, російського бізнесу, який спонсорує державу-терориста, державу-агресора. Він з’явився в Україні лише нещодавно, кілька тижнів тому. І зараз такий механізм розпочинає свою масштабну імплементацію",- поінформував Малюська.

Згадайте новину: Погодилась на посаду в правоохоронних органах і отримала підозру: статті 111-1 КК України - колаборантка Мармій Н.С.

Міністр юстиції підкреслив, що новий механізм конфіскації майна в Україні буде зрозумілим, простим та ефективним.

"Спочатку РНБО застосовуватиме санкції до певного кола суб’єктів, які загрожують територіальній цілісності та безпеці нашої держави. Це може бути як бізнес юридичної особи, так і фізичні особи, наприклад, політики чи чиновники, чи просто багаті люди, які собі дозволили колабораціонізм, або ж напряму працювали на Росію або ж є чиновниками російськими. Щодо таких осіб збирається доказова база щодо їх співпраці з Росією чи підтримки російської агресії", - зазначив Малюська.

Міністр юстиції додав, що одразу після цього Міністерство юстиції подає документи до Вищого антикорупційного суду (ВАКС).

"Вищий антикорупційний суд розглядає справу. Такий розгляд триватиме не більше 5 робочих днів. Відповідно, це буде швидкий розгляд, там є часові ліміти. А також процедурні механізми, які забезпечують неможливість затягування судового процесу. Після набранням чинності рішення ВАКС майно переходитиме в дохід держави", - акцентував Малюська.

Згадайте новину: Освітян – колаборантів будуть саджати за грати

Подільською окружною прокуратурою міста Києва спільно зі слідчими Подільського управління поліції і співробітниками СБУ в м. Києві та Київській області передано в управління АРМА активи підприємства резидента РФ на 2 млрд грн.

Офісом генерального прокурора забезпечено накладення арешту на 420 залізничних вагонів вартістю понад 500 млн грн та товарно-матеріальні цінності на суму понад 130 млн грн, які належать підприємствам РФ та РБ.

Джерело: УНІАН

 • 1849

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1849

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст