05.03.2016    Просмотров:  350
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Ура! Відповідальним за справу «діамантових прокурорів» призначено заступника генпрокурора Сакварелідзе

Ура! Відповідальним за справу «діамантових прокурорів» призначено заступника генпрокурора Сакварелідзе   - ura_vidpovidalnim_za_spravu_diamantovih_prokuroriv_priznacheno_zastupnika_genprokurora_sakvarelidze_56da2417704ea.jpg

У зв’язку з реорганізацією управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генеральної прокуратури України змінено склад групи прокурорів, які здійснювали процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно О. Корнійця, В. Шапакіна та В. Гібаленка. 

Згадайте новину: Шокін змусив таки заступника генпрокурора Віталія Каська подати у відставку

Старшим групи прокурорів визначено заступника Генерального прокурора України – прокурора Одеської області Д. Сакварелідзе, на якого покладено обов’язок керувати діями інших прокурорів у цьому кримінальному провадженні.

Згадайте новину: Заступник генпрокурора Касько заявив про тиск на слідчих у справі діамантових прокурорів: Шокін мовчить…

Враховуючи значний суспільний резонанс та підвищену увагу громадськості до вказаного кримінального провадження, з метою недопущення тиску на прокурорів, виконувачем обов’язків Генерального прокурора України Ю. Севруком доручено Д. Сакварелідзе особисто взяти участь у його розгляді судом та підтриманні у ньому державного обвинувачення.

Джерело: ГПУ

 У ГПУ вважають логічним, щоб Давид Сакварелідзе особисто представив в суді обвинувачення у справі "діамантових прокурорів". Про це в ході брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна", заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко.

"Ми вважаємо досить логічним було б особисто пану Сакварелідзе взяти участь у судовому розгляді вказаної справи та підтримати державне обвинувачення в суді. Для того, щоб суспільство побачило професіоналізм заступника генпрокурора пана Сакварелідзе, і ніякі плітки і розмови, що хтось на когось давить, заважає, у нас не лунали із залу суду і в будівлі суду", - заявив Куценко.

Згадайте новину: Слідчий ГПУ Шапакин та прокурор ГПУ Корнієць заарештовані судом за підозрою у хабарництві, проте мають право вийти під заставу 

Раніше повідомлялося, що Севрук призначив Сакварелідзе старшим прокурором у справі "діамантових прокурорів". Сам заступник генерального прокурора, прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе розкритикував постанову в. о. генпрокурора Юрія Севрука про призначення його старшим прокурором у справі про "діамантових прокурорів".

Інтерв'ю: Заступник Генпрокурора України Віталій Касько: «Корупція в прокуратурі точно не зменшилась, а вирок діамантовим прокурорам буде у першій половині 2016 року» 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: