Історія справи
Ухвала КЦС ВП від 25.04.2019 року у справі №524/1176/16ц

Ухвала01 квітня 2020 рокум. Київсправа №524/1176/16-цпровадження №61-9432св18Верховний Суд у складі колегії суддів Третьої судової палати Касаційного цивільного суду:головуючого - Висоцької В. С. (суддя-доповідач),суддів: Грушицького А. І., Литвиненко І. В., Сердюка В. В., Фаловської І. М.,розглянув заяву ОСОБА_1 про виправлення описки, допущеної в ухвалі Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 08 листопада 2017 року, прийнятої за результатами розгляду касаційної скарги ОСОБА_1 на рішення Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 10 серпня 2016 року та ухвалу апеляційного суду Полтавської області від 01 листопада 2016 року у справі за позовом ОСОБА_1 до редакції газети "Автограф", ОСОБА_2 про визнання інформації недостовірною, захист честі, гідності, ділової репутації шляхом зобов'язання вчинити дії по спростуванню інформації та відшкодування моральної шкоди, заподіяної поширенням завідомо неправдивих відомостей, що ганьблять честь, гідність, ділову репутацію,ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 08 листопада 2017 року касаційну скаргу ОСОБА_1 задоволено. Рішення Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 10 серпня 2016 року та ухвалу апеляційного суду Полтавської області від 01 листопада 2016 року скасовано, справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.ОСОБА_1 подала заяву про виправлення описки в указаній ухвалі в частині написання дати постановлення ухвали.Відповідно до статті
388 ЦПК України судом касаційної інстанції у цивільних справах є Верховний Суд.За змістом частини
3 статті
3 ЦПК України провадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.Під час виготовлення та оформлення вказаної ухвали у вступній частині допущено описку в написанні дати постановлення ухвали, а саме, замість "08 листопада 2017 року" вказано "08 листопада 2016 року".
Згідно з правилами статті
269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.Допущена описка підлягає виправленню.Керуючись статтею
269 ЦПК України, Верховний Суд у складі колегії суддів Третьої судової палати Касаційного цивільного суду,УХВАЛИВ:Виправити допущену у вступній частині ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 08 листопада 2017 року в написанні дати постановлення ухвали.
Замість "08 листопада 2016 року" слід вважати "08 листопада 2017 року".Ухвала оскарженню не підлягає.Головуючий В. С. ВисоцькаСудді А. І. ГрушицькийІ. В. Литвиненко В. В. Сердюк
І. М. Фаловська