Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КЦС ВП від 02.01.2019 року у справі №2-756/10 Ухвала КЦС ВП від 02.01.2019 року у справі №2-756/...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КЦС ВП від 02.01.2019 року у справі №2-756/10

Ухвала

18 грудня 2018 року

м. Київ

справа № 2-756/10

провадження № 61-47951 ск18

Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Хопти С. Ф. розглянув касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Апеляційного суду Одеської області від 08 квітня 2014 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за аліментами і пені за прострочення сплати аліментів,

ВСТАНОВИВ:

У лютому 2009 року ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за аліментами та пені за прострочення сплати аліментів.

Рішенням Ізмаїльського міськрайсуду Одеської області від 05 липня 2010 року позов задоволено в повному обсязі. Стягнуто з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 47 539
грн
11 коп.

Ухвалою Апеляційного суду Одеської області від 08 квітня 2014 року, апеляційна скарга ОСОБА_3, спадкоємця за заповітом після сметрі ОСОБА_2, задоволена частково. Рішення Ізмаїльського міськрайсуду Одеської області від 05 липня 2010 року скасовано, провадження у справі закрито.

Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 19 травня 2014 року відмовлено ОСОБА_1 у відкритті касаційного провадження у справі відповідно до пункту 5 частини 4 статті 328 ЦПК України.

У грудні 2018 року до Верховного Суду у складі Касаційного цивільного суду надійшла касаційна скарга ОСОБА_1 на ухвалу Апеляційного суду Одеської області від 08 квітня 2014 року.

У відкритті касаційного провадження у справі необхідно відмовити з таких підстав.

За змістом пункту 3 частини 1 статті 394 ЦПК України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо є постанова про залишення касаційної скарги цієї особи без задоволення або ухвала про відмову у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою цієї особи на це саме судове рішення.

За таких обставин, слід відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Апеляційного суду Одеської області від 08 квітня 2014 року, оскільки ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 19 травня 2014 року відмовлено ОСОБА_1 у відкритті касаційного провадження на це саме судове рішення.

Керуючись пунктом 3 частини 2 статті 394 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

У відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за аліментами і пені за прострочення сплати аліментів за касаційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Апеляційного суду Одеської області від 08 квітня 2014 року відмовити.

Копію ухвали та додані до скарги матеріали направити заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя С. Ф. Хопта
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати