Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала ККС ВП від 10.11.2019 року у справі №176/2292/17 Ухвала ККС ВП від 10.11.2019 року у справі №176/22...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала ККС ВП від 10.11.2019 року у справі №176/2292/17



УХВАЛА

07 липня 2020 року

м. Київ

справа № 176/2292/17

провадження № 51-5484 ск 19

Верховний Суд колегією суддів Першої судової палати Касаційного кримінального суду (далі - Суд) у складі:

головуючогоБущенка А. П.,суддівГригор'євої І. В., Крет Г. Р.,розглянув касаційну скаргу засудженого ОСОБА_1 на вирок Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області від 05 березня 2019 року та ухвалу Дніпровського апеляційного суду від 12 серпня 2019 року.

Перевіривши матеріали провадження за касаційною скаргою, Суд дійшов висновку, що скаргу необхідно повернути особі, яка її подала, з огляду на таке.

Ухвалою колегії суддів Касаційного кримінального суду Верховного Суду від 08 листопада 2019 року касаційну скаргу засудженого залишено без руху через її невідповідність вимогам статті 427 Кримінального процесуального кодексу України (далі - КПК) і встановлено строк для усунення зазначених в ній недоліків - п'ятнадцять днів з дня її отримання. Також йому було роз'яснено, що у разі неусунення недоліків касаційної скарги, залишеної без руху, в установлений строк касаційна скарга повертається особі, яка її подала.

Згідно розписки засудженого, яка надійшла на адресу Суду з ДУ "Дніпровська ВК ( № 89)", вказана ухвала була вручена засудженому 11 грудня 2019 року.

Проте недоліки касаційної скарги, залишеної без руху, у встановлений строк засуджений не усунув.

Нової касаційної скарги на адресу Верховного Суду не надходило.

Таким чином, Суд вважає, що касаційну скаргу слід повернути на підставі пункту 1 частини 3 статті 429 КПК.

Керуючись частиною 3 статті 429 КПК, Суд постановив:

Повернути касаційну скаргу засудженого ОСОБА_1 на вирок Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області від 05 березня 2019 року та ухвалу Дніпровського апеляційного суду від 12 серпня 2019 року, разом з усіма доданими до неї матеріалами.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді:

А. П. Бущенко І. В. Григор'єва Г. Р. Крет
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати