Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КАС ВП від 17.01.2018 року у справі №577/2626/17 Ухвала КАС ВП від 17.01.2018 року у справі №577/26...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 17.01.2018 року у справі №577/2626/17

ВЕРХОВНИЙ СУД

УХВАЛА

15.01.2018 Київ К/9901/3232/17 577/2626/17 Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Бучик А.Ю., перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 02 листопада 2017 року у справі № 577/2626/17 за позовом ОСОБА_1 до Конотопського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області, третя особа - Архівний відділ Сумської міської ради про визнання дій протиправними та зобов'язання здвйснити перерахунок пенсії, -

встановив:

Ухвалою судді Вищого адміністративного суду України від 04 грудня 2017 року касаційну скаргу залишено без руху з мотивів її невідповідності вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме: ненадання доказів на підтвердження обставин, викладених в клопотанні про відстрочення сплати судових витрат.

Позивачу надано строк до 20 грудня 2017 року для усунення визначених недоліків.

Згідно з рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення ухвала Вищого адміністративного суду України про залишення касаційної скарги без руху отримана скаржником 13 грудня 2017 року. Вказане поштове повідомлення про вручення вищезазначеної ухвали останньому повернулося до Верховного Суду лише 03 січня 2018 року.

Пунктом 12 частини першої Розділу VІІ "Перехідні положення" КАС України (в редакції, що діє з 15 грудня 2017 року) передбачено, що заяви і скарги, подані до набрання чинності цією редакцією Кодексу, провадження за якими не відкрито на момент набрання ним чинності, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу. Такі заяви чи скарги не можуть бути залишені без руху, повернуті або передані за підсудністю, щодо них не може бути прийнято рішення про відмову у прийнятті чи відмову у відкритті провадження за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу, якщо вони подані з додержанням відповідних вимог процесуального закону, які діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Відповідно до положень частини 3 статті 3 КАС України в редакції ~law4~ провадження в адміністративних справах здійснюється відповідно до Закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії, розгляду і вирішення справи.

Станом на 15 січня 2018 року (враховуючи поштовий документообіг) ОСОБА_1 не усунув зазначені в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 04 грудня 2017 року недоліки касаційної скарги, тому така вважається неподаною і підлягає поверненню.

Керуючись пунктом 1 частини 4 статті 169, частиною 2 статті 332 Кодексу адміністративного судочинства України,

ухвалив:

Повернути ОСОБА_1 касаційну скаргу на постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 02 листопада 2017 року у справі № 577/2626/17 за позовом ОСОБА_1 до Конотопського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області, третя особа - Архівний відділ Сумської міської ради про визнання дій протиправними та зобов'язання здвйснити перерахунок пенсії.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя А.Ю. Бучик
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати