Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КАС ВП від 20.01.2020 року у справі №420/5959/18 Ухвала КАС ВП від 20.01.2020 року у справі №420/59...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 20.01.2020 року у справі №420/5959/18



УХВАЛА

09 липня 2020 року

Київ

справа №420/5959/18

адміністративне провадження №К/9901/6021/20

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:

судді-доповідача - Жука А. В.,

суддів: Мартинюк Н. М., Мельник-Томенко Ж. М.,

перевіривши клопотання Управління забезпечення примусового виконання рішень в Одеський області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.

Одеса) про повернення судового збору за подачу касаційної скарги Управлінням забезпечення примусового виконання рішень в Одеський області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 28 листопада 2019 року та постанову П'ятого апеляційного адміністративного суду від 11 грудня 2019 року у справі №420/5959/18

за позовом ОСОБА_1 до Першого Малиновського відділу державної виконавчої служби м. Одеса Головного територіального управління юстиції в Одеській області, Державного виконавця Першого Малиновського відділу державної виконавчої служби м. Одеси Головного територіального управління юстиції в Одеській області Бодрягова Л. В. про стягнення виконавчого боргу, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Верховного Суду від 28 травня 2020 року відмовлено у відкриття касаційного провадження за касаційною скаргою Управління забезпечення примусового виконання рішень в Одеський області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 28 листопада 2019 року та постанову П'ятого апеляційного адміністративного суду від 11 грудня 2019 року у справі №420/5959/18.

До Верховного Суду звернувся скаржник з клопотанням про повернення судового збору, до якого додано копію платіжного доручення від 07 квітня 2020 року №1408.

Частиною 2 статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 7 Закону України від 08 липня 2011 року № 3674-VI "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

Згідно копії платіжного доручення №1408 від 07 квітня 2020 року, що надіслано заявником, вбачається, що Управлінням забезпеченням примусового виконання рішень в Одеський області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) за подання касаційної скарги у справі №420/5959/18 сплачено судовий збір у розмірі 4489,76 гривень.

Згідно з Виписками про зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України, вказані кошти зараховані на казначейський рахунок 08 квітня 2020 року.

Враховуючи вищенаведене, сплачені заявником суми судового збору підлягають поверненню.

Керуючись статтею 132 Кодексу адміністративного судочинства України, статтею 7 Закону України "Про судовий збір",-

УХВАЛИВ:

1. Клопотання Управління забезпечення примусового виконання рішень в Одеський області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) про повернення судового збору задовольнити.

2. Повернути Управлінню забезпечення примусового виконання рішень в Одеський області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) (м. Одеса, вул. Разумовська, 37, код ЄДРПОУ ~organization0~) судовий збір у розмірі 4489 (чотири тисячі чотириста вісімдесят дев'ять гривень) 76 копійок, що був сплачений згідно з наданим платіжним дорученням №1408 від 07 квітня 2020 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не може бути оскаржена.........................................

А. В. Жук

Н. М. Мартинюк

Ж. М. Мельник-Томенко,

Судді Верховного Суду
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати