Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КАС ВП від 11.12.2018 року у справі №9901/948/18 Ухвала КАС ВП від 11.12.2018 року у справі №9901/9...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала ВП ВС від 23.01.2020 року у справі №9901/948/18
Ухвала КАС ВП від 11.12.2018 року у справі №9901/948/18



УХВАЛА

30 травня 2019 року

Київ

справа №9901/948/18

адміністративне провадження №П/9901/948/18

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:

головуючого судді Гончарової І. А.,

суддів Бившевої Л. І., Олендера І. Я., Шипуліної Т. М., Ханової Р. Ф., розглянувши клопотання ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в адміністративній справі № 9901/948/18 за позовом ОСОБА_1 до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про визнання протиправним та скасування рішення від 01 листопада 2018 року № 246/зп18,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Верховного Суду від 23 січня 2019 року відкрито провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про визнання протиправним та скасування рішення від 01 листопада 2018 року № 246/зп18. Цією ж ухвалою справу вирішено розглядати за правилами спрощеного позовного провадження.

У судовому засіданні, яке відбулося 27 травня 2019 року, розгляд справи відкладено на 14:00 год. 10 червня 2019 року у зв'язку із витребуванням доказів.

28 травня 2019 року до Верховного Суду надійшло клопотання позивача про проведення судового засідання у справі за його участі в режимі відеоконференції в приміщенні Звенигородського районного суду Черкаської області (вул. Шевченка, 12а, м. Звенигородка, Черкаська область, 20200).

Відповідно до пункту 2 частини 3 статті 44 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) учасники справи мають право, зокрема, брати участь у судових засіданнях, якщо інше не визначено законом.

Згідно із частиною 1 статті 195 КАС України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості.

Частиною 2 статті 195 КАС України визначено, що учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Відповідно до частини 7 статті 195 КАС України у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання.

Згідно з частиною 8 статті 195 КАС України копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов'язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

З огляду на відповідність заяви ОСОБА_1 вимогам статті 195 КАС України та з метою забезпечення його права на участь у судовому засіданні, суд вважає за необхідне зазначене клопотання задовольнити.

Керуючись статтями 195 241 248 256 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Клопотання ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.

Провести судове засідання у справі 10 червня 2019 року о 14:00 год. в приміщенні Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду за адресою: вул.

Московська, 8, корпус 5, м. Київ, 01029 за участю ОСОБА_1 в режимі відеоконференції.

Доручити Звенигородському районному суду Черкаської області (вул. Шевченка, 12а, м. Звенигородка, Черкаська область, 20200) забезпечити проведення судового засідання, призначеного на 10 червня 2019 року о 14:00 год., в якому братиме участь ОСОБА_1 у режимі відеоконференції.

Копію цієї ухвали надіслати учасникам справи для відома та Звенигородському районному суду Черкаської області для організації її виконання.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя І. А. Гончарова

Судді Л. І. Бившева

І. Я. Олендер

Т. М. Шипуліна

Р. Ф. Ханова
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати