Самозахист - суд виправдав Пашинського у справі поранення Хімікуса

19.03.2021    Просмотров:  2536
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Васильківський суд Київської області 18 березня виправдав екснардепа Сергія Пашинського, якого звинувачували у заподіянні громадянину Хімікусу тяжкого тілесного ушкодження.

Інформацію у Фейсбуці оприлюднив адвокат Андрій Федур.

«Сьогодні Сергія Пашинського повністю виправдано Судом… Суд встановив, що прокурор не довів винуватість», – написав захисник.

Рішення суд мотивував тим, що кожен має право на самозахист.

В’ячеслав Хімікус, якому прострелив ногу екснардеп Пашинський, 9 березня 2020 відкликав цивільний позов у кримінальній справі. Він як потерпілий отримав матеріальну компенсацію і вирішив залишити все в минулому.

Ввечері 31 грудня 2016 року Сергій Пашинський на дорозі біля Василькова Київської області поранив із пістолета в ногу В’ячеслава Хімікуса. Конфлікт стався, бо нардеп із дружиною мало не в’їхали в машину з вимкненими габаритами на неосвітленій дорозі. Потерпілий ще з одним чоловіком штовхав цю машину дорогою. Коли Пашинський нібито зробив зауваження – Хімікус замахнувся на нього пляшкою, Пашинський впав і вже нібито лежачи у відповідь вистрелив.

Спочатку справою займалась Генеральна прокуратура, яка закрила справу. Але потім постанова про закриття була скасована, процесуальне керівництво очолив Руслан Рябошапка, а розслідування доручили Державному бюро розслідувань.

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань тільки 4 жовтня 2019 року вручили Пашинському підозру. Відтак висловлювалися припущення, що кримінальне переслідування є політично мотивованим.

Тоді Хімікус дякував за правову допомогу Андрію Портнову. Представником потерпілого у суді стала адвокат Марина Парінова, яка також працює з Портновим.

Пашинський був народним депутатом 5-8 скликань, заступником голови фракції «Народний фронт», очолював Комітет ВР з питань безпеки і оборони.

Джерело: Судовий репортер

Бесплатная консультация быстрый ответ на Ваш юридический вопрос поможет сориентироваться в дальнейших действиях.

Объявите собственный тендер и получите выгодное предложение от более чем 5000 юристов со всей Украины.

Видео-консультация юриста это современное и эффективное решение для получения необходимой информации

Каталог юристов Украины это эффективный способ найти надежного и профессионального исполнителя для Вашей юридической цели
2536
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярные судебные решения
ЕСПЧ
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события:
1