Главная Блог ... Новости Самозахист - суд виправдав Пашинського у справі поранення Хімікуса Самозахист - суд виправдав Пашинського у справі по...

Самозахист - суд виправдав Пашинського у справі поранення Хімікуса

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 1

 • 0

 • 3355

Отключить рекламу
 - tn1_aff5efa282830204975cc4548f8e461c_6054d0f679bba.jpg

Васильківський суд Київської області 18 березня виправдав екснардепа Сергія Пашинського, якого звинувачували у заподіянні громадянину Хімікусу тяжкого тілесного ушкодження.

Інформацію у Фейсбуці оприлюднив адвокат Андрій Федур.

«Сьогодні Сергія Пашинського повністю виправдано Судом… Суд встановив, що прокурор не довів винуватість», – написав захисник.

Рішення суд мотивував тим, що кожен має право на самозахист.

В’ячеслав Хімікус, якому прострелив ногу екснардеп Пашинський, 9 березня 2020 відкликав цивільний позов у кримінальній справі. Він як потерпілий отримав матеріальну компенсацію і вирішив залишити все в минулому.

Ввечері 31 грудня 2016 року Сергій Пашинський на дорозі біля Василькова Київської області поранив із пістолета в ногу В’ячеслава Хімікуса. Конфлікт стався, бо нардеп із дружиною мало не в’їхали в машину з вимкненими габаритами на неосвітленій дорозі. Потерпілий ще з одним чоловіком штовхав цю машину дорогою. Коли Пашинський нібито зробив зауваження – Хімікус замахнувся на нього пляшкою, Пашинський впав і вже нібито лежачи у відповідь вистрелив.

Спочатку справою займалась Генеральна прокуратура, яка закрила справу. Але потім постанова про закриття була скасована, процесуальне керівництво очолив Руслан Рябошапка, а розслідування доручили Державному бюро розслідувань.

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань тільки 4 жовтня 2019 року вручили Пашинському підозру. Відтак висловлювалися припущення, що кримінальне переслідування є політично мотивованим.

Тоді Хімікус дякував за правову допомогу Андрію Портнову. Представником потерпілого у суді стала адвокат Марина Парінова, яка також працює з Портновим.

Пашинський був народним депутатом 5-8 скликань, заступником голови фракції «Народний фронт», очолював Комітет ВР з питань безпеки і оборони.

Джерело: Судовий репортер

 • 3355

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 3355

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст