Головна Блог ... Новини Самозахист - суд виправдав Пашинського у справі поранення Хімікуса Самозахист - суд виправдав Пашинського у справі по...

Самозахист - суд виправдав Пашинського у справі поранення Хімікуса

 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 1

 • 0

 • 3438

Відключити рекламу
 - tn1_aff5efa282830204975cc4548f8e461c_6054d0f679bba.jpg

Васильківський суд Київської області 18 березня виправдав екснардепа Сергія Пашинського, якого звинувачували у заподіянні громадянину Хімікусу тяжкого тілесного ушкодження.

Інформацію у Фейсбуці оприлюднив адвокат Андрій Федур.

«Сьогодні Сергія Пашинського повністю виправдано Судом… Суд встановив, що прокурор не довів винуватість», – написав захисник.

Рішення суд мотивував тим, що кожен має право на самозахист.

В’ячеслав Хімікус, якому прострелив ногу екснардеп Пашинський, 9 березня 2020 відкликав цивільний позов у кримінальній справі. Він як потерпілий отримав матеріальну компенсацію і вирішив залишити все в минулому.

Ввечері 31 грудня 2016 року Сергій Пашинський на дорозі біля Василькова Київської області поранив із пістолета в ногу В’ячеслава Хімікуса. Конфлікт стався, бо нардеп із дружиною мало не в’їхали в машину з вимкненими габаритами на неосвітленій дорозі. Потерпілий ще з одним чоловіком штовхав цю машину дорогою. Коли Пашинський нібито зробив зауваження – Хімікус замахнувся на нього пляшкою, Пашинський впав і вже нібито лежачи у відповідь вистрелив.

Спочатку справою займалась Генеральна прокуратура, яка закрила справу. Але потім постанова про закриття була скасована, процесуальне керівництво очолив Руслан Рябошапка, а розслідування доручили Державному бюро розслідувань.

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань тільки 4 жовтня 2019 року вручили Пашинському підозру. Відтак висловлювалися припущення, що кримінальне переслідування є політично мотивованим.

Тоді Хімікус дякував за правову допомогу Андрію Портнову. Представником потерпілого у суді стала адвокат Марина Парінова, яка також працює з Портновим.

Пашинський був народним депутатом 5-8 скликань, заступником голови фракції «Народний фронт», очолював Комітет ВР з питань безпеки і оборони.

Джерело: Судовий репортер

 • 3438

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 3438

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст