Главная Блог ... Новости Юристів немає: найбільш високооплачувані спеціальності в Україні (інфографіка) Юристів немає: найбільш високооплачувані спеціальн...

Юристів немає: найбільш високооплачувані спеціальності в Україні (інфографіка)

Отключить рекламу
Юристів немає: найбільш високооплачувані спеціальності в Україні (інфографіка) - tn1_0_52887600_1466417515_5767c16b81234.jpg

На українському ринку праці найбільш затребувані спеціальності в сфері промисловості і виробництва, а також робочі спеціальності. Однак при пошуку роботи українці віддають перевагу адміністративним посадам.

Такого висновку дійшли аналітики «Слова і Діла», проаналізувавши дані відомих сайтів пошуку роботи Work.ua, Rabota.ua та Державної служби статистики України.

На інфографіці показано середню заробітну плату за видами діяльності за перший квартал 2016 року, а також топ-10 найпопулярніших спеціальностей серед українців.

Згадайте новину: Експерти показали найбільш високооплачувані вакансії України - юристів немає

Згідно з даними, найбільша зарплата – у топ-менеджменту і керівництва вищої ланки. Також добре оплачуються професії, пов’язані з операціями з нерухомим майном, IT-спеціальності.

Найменше отримують представники готельно-ресторанного бізнесу, туризму та страхування.

Нагадаємо, згідно з нещодавнім опитуванням, яке провів портал HeadHunter, чверть українців вважають заробітну плату від 20 тисяч гривень на місяць достатньою для гідного життя в Україні.

Джерело: Слово і Діло

Згадайте новину: Вчені дослідили, яка робота сприяє збiльшенню тривалостi життя

 • 1977

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1977

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст