30.01.2019 | Автор: PravoSud™
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Система аналізу судових рішень PravoSud

Система аналізу судових рішень PravoSud - 0_28472600_1548833821_5c51541d45893.jpg

Юристи та адвокати все більше цікавляться можливостями підвищення ефективності своєї професійної діяльності за допомогою нових технологій, розуміючи, що ці технології не замінять їх, а суттєво допоможуть в роботі. Сьогодні Legal Tech рухається якщо не швидко, то впевнено.

В Україні на даний момент представлено безліч сервісів по складанню договорів, аналізу об'ємних баз даних, додатків, що пропонують консультації онлайн. Цифрова парадигма, в якій розвивається сучасний бізнес, вимагає активно впроваджувати та використовувати в роботі нові технології. Більш того, щоб бути першими, необхідно розробляти власні програмні продукти в сфері Legal Tech.

СТАРТАП: PravoSud™

З огляду на таку тенденцію командою PravoSud, на чолі з правником Михайлом Вертепою, було розроблено унікальну в своєму сегменті систему для юристів усіх галузей права. За словами розробників, у правників з'явиться ряд нових можливостей - автоматичний, максимально точний аналіз судової практики, пошук інформації за судовими рішеннями, можливість прогнозувати дії судді та розвиток судового процесу, оцінювати ефективність конкурентів, шукати адвокатів та виявляти тенденції.

Модуль пошуку дозволяє зрозуміти контекст запиту користувача та надати найбільш релевантні результати. Основна мета проекту - максимально скоротити час, який користувач витрачає на отримання інформації. 

«Сьогодні Legal Tech найчастіше сприймають з точки зору автоматизації, але автоматизація завжди йде після організації існуючих процесів. Ми намагаємося продемонструвати систему, що здатна допомогти користувачеві у вирішенні більшості завдань в процесі підготовки до судового засідання. Тим самим автоматизувати до 50% рутинних процесів» - розповів керівник проекту TM PravoSud.

Система PravoSud створена для практикуючих юристів, адвокатів, юридичних фірм та юридичних відділів компаній. Однак, інтерфейс та механізм роботи  будуть зрозумілі й фахівцям без юридичної освіти. Можливість формувати аналітичні звіти по заданих параметрах, зберігати та завантажувати їх - роблять систему придатною для використання фахівцями різних напрямків.

Вже зараз, на офіційному сайті системи PravoSud, відкрито запис на пробне тестування. Старт закритої тестової версії платформи заплановано на березень 2019 року. Сервіс буде корисний всім тим, хто щодня стикається з будь-якими завданнями в сфері судочинства.

Автор статті:  PravoSud™

1500
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения