22.01.2019 | Автор: PravoSud™
PravoSud™ Платформа для швидкої та ефективної підготовки до судових процесів
Офіційний вебсайт
Facebook
Дата заснування
2019-01-22
Адреcа
Кількість працівників
4
Продукт

В юридичній практиці мають значення лише факти, а не припущення. Тому важливо на свої питання отримувати відповіді, варті довіри. Система пошуку та аналізу судових рішень PravoSud дає можливість швидко знаходити потрібні документи та отримати ключову інформацію, необхідну для формування правової позиції та підготовки до ведення судового процесу.

Створена юристами для юристів, система PravoSud™ стане платформою, що інтегрує всі необхідні сервіси для ефективної роботи правника у сфері судового захисту.

Дані, необхідні для побудови правової позиції, знаходяться серед десятків мільйонів документів, які містяться в реєстрі судових рішень. Чи можливо одній людині самостійно прочитати все це, щоб бути впевненою на 100% у своїх висновках?

Аналітична система в PravoSud™ вивчає всю наявну інформацію без винятку. Зрозумійте, як складається практика, побачте, як саме цей суддя розглядає те чи інше питання, передбачте дії опонента. Такий поглиблений аналіз дозволяє спрогнозувати розвиток судового процесу, побудувати правильну стратегію та виправдати очікування клієнта.

Ми вважаємо, що сучасні технологічні розробки мають не замінити людину, а вельми підсилити її можливості у сферах, які вимагають значного інтелектуального навантаження, як, наприклад, юриспруденція. Тому PravoSud забезпечує користувача багатьма додатковими можливостями, необхідними для повноцінної підготовки та ведення судового процесу.

Вже в березні 2019 року відбудеться старт закритого тесту системи. Запис на тест за посиланням https://pravosud.com.ua/test.html​

Засновник
Не вказано
Пусто
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення