Головна Блог ... Новини Електронний кабінет юриста від PravoSud

Електронний кабінет юриста від PravoSud

Відключити рекламу
 - tn1_0_55845700_1627457492_610107d4885c6.png

В PravoSud відбулося велике оновлення - з'явився новий інструмент, який допоможе зберігати всю потрібну інформацію в одному місці. "Omnia mea mecum porto" (Все своє ношу з собою) - так казали давні римляни. Тепер і ви зможете тримати все необхідне під рукою в електронному кабінеті.

Кабінет - це місце, де можна зберігати корисний контент, файли, веб-посилання, а також створювати картки судових справ, куди автоматично завантажується інформація з реєстрів, і додавати туди свої процесуальні документи.

В цьому розділі створюйте картки судових справ, в яких берете участь. Туди автоматично підтягується інформація з реєстру судових рішень, судових засідань та стану розгляду справ.

В картку можна завантажити власні документи, які стосуються цього процесу. Відтепер вся інформація по справі буде у вас під рукою 24/7.

Будь-яку справу можна поставити на моніторинг. В кабінеті всі справи, які знаходяться на моніторингу, позначені зеленим "вогником".

Якщо ви вже здійснюєте моніторинг цієї судової справи, то достатньо створити лише відповідну картку в кабінеті. Система автоматично під'єднає профіль моніторингу до картки.

Ми піклуємося про захист даних. Вся інформація зберігається в розподіленій хмарній інфраструктурі Google в Європі. Відповідно, безпека даних забезпечується наднадійною системою захисту Google, яка відповідає стандартам ISO/IEC 27001/27017/27018/27701, SOC 1/2/3, PCI DSS. Дані в базі захищені шифруванням за стандартом AES256.

Нагадуємо, що попереду місяць нових можливостей з вільним доступом до платформи PravoSud до 1 вересня!

 • 2385

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 2385

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст