Головна Блог ... Новини Як дізнатися, що на вас подано позов ще до появи ухвали в реєстрі судових рішень? Як дізнатися, що на вас подано позов ще до появи у...

Як дізнатися, що на вас подано позов ще до появи ухвали в реєстрі судових рішень?

эксклюзив
Відключити рекламу
 - tn1_0_96943800_1606213806_5fbce0aeecb37.png

Знайома ситуація, коли потрібно кожного дня перевіряти стан розгляду справ, щоб випадково не пропустити якусь процесуальну дію, скажімо, подання позовної заяви стосовно компанії? У реєстрі судових рішень відповідна ухвала може з’явитися зі значним запізненням, а тому дуже важливо вчасно «зловити» момент. Система пошуку та аналізу судової практики PravoSud першою дала змогу автоматизувати цей вагомий процес, позбавивши юристів необхідності щодня шукати дані у реєстрі.

У вересні система PravoSud перемогла у конкурсі проєктів на основі відкритих даних OpenData Challenge, організованому Міністерством цифрової трансформації України за підтримки урядів США та Великобританії. На конкурсі були представлені найновіші розробки компанії, які вже впроваджені в системі та доступні всім користувачам.

Про нові інструменти та всі оновлення платформи розповімо далі. А щоб ви змогли їх протестувати в роботі, ми надали повний безкоштовний доступ до системи на період з 23 по 30 листопада 2020 року.

Перейти до PravoSud

Система моніторингу

Зокрема, система моніторингу PravoSud тепер дозволяє здійснювати моніторинг так званого «стану розгляду справ» за ПІБ фізичної особи, або назвою юридичної особи. Це дозволяє дізнатися, наприклад, про подання позову щодо особи ще до появи в реєстрі судових рішень відповідної ухвали про порушення провадження.

Досі такий моніторинг доводилося здійснювати, заходячи на сайт Судової влади та самостійно шукати у відповідній формі. PravoSud автоматизував цей надважливий процес і допоміг юристам спростити щоденну рутину.

Пошук рішень ЄСПЛ

З’явився окремий пошук щодо практики ЄСПЛ. Зараз в пошуковій базі доступні всі документи українською мовою, але ми вже також працюємо над підключенням бази, яка містить документи англійською та французькою мовами. До речі, чи знаєте ви, що загальний обсяг бази Суду становить понад 160 тис. документів? Але лише близько 60 тис. відносяться безпосередньо до судової практики.

Статистика по суддях

В розділ «Аналіз по суддях» ми додали декларації суддів разом з можливістю візуального порівняння змін в них за попередні роки. В цьому ж розділі ви можете здійснити пошук серед актів ВРП стосовно конкретного судді.

А ще ми зробили аналіз, який до цього ніхто не здійснював. Тепер ви можете дізнатися, як кожен суддя розглядав справи по кожній юридичній особі, ким виступала така компанія (позивачем чи відповідачем), а також виграла чи програла вона справу. Іноді це дає можливості побачити цікаві тенденції та використати їх у плануванні власної стратегії.

Розробка цього інструменту стала можливою завдяки тому, що Державна судова адміністрація стала потроху відкривати для завантаження дані з так званого «стану розгляду справ». Зараз він знаходиться на стадії бета-тестування, оскільки наразі є доступними дані лише за 2017-2020 роки, а також по тих справах, в документах яких вказаний код ЄДРПОУ компанії. Але з розширенням даних, які надаються ДСА, буде наповнюватися і база статистики.

Щоб переглянути розширений блок статистики, необхідно натиснути на зеленку кнопку «Переглянути профіль» в розділі аналіз по судді.

Фактори ризику

В цьому розділі, який тепер називається «Перевірка контрагента», ви можете переглянути історію судових справ юридичної особи, яка збагачена даними щодо того, ким виступала ця особа (позивачем/відповідачем), а також виграла чи програла вона справу.

Оскільки у великій кількості судових документів не завжди вказано код ЄДРПОУ, ми також додали можливість перегляду справ, в яких назву компанії згадано в тексті документів, щоб ви не пропустили можливо важливої інформації.

Новини/Огляди

Насамкінець, в системі з’явилася можливість переглядати цікаві огляди та добірки судової практики. Для пошуку серед аналітичних матеріалів додано відповідний рубрикатор.

Впевнені, що ви знайдете для себе багато корисних інструментів в оновленій системі PravoSud. Також звертаємо увагу на те, що вже в грудні добігає кінця дія спеціальної вартості тарифів і відбудеться збільшення цін. Тож саме час обрати для себе потрібний пакет та працювати ефективно і комфортно.

Запрошуємо юристів відчути всі переваги передового та професійного сервісу за посиланням http://app.pravosud.com.ua/.

 • 11660

  Переглядів

 • 2

  Коментарі

 • 11660

  Переглядів

 • 2

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Обычная и банальная реклама платного ресурса. Узнать о подаче иска можно элементарно на портале Судебная власть Украины по ссылке https://court.gov.ua/fair/ Всё остальное разводки для наивных и с лишними деньгами.

  08.12.2020 20:39

  Ярославе, доброго дня. Як ми уже зазначали у статті, дійсно ви можете самі дізнатись про подачу позову, але для цього потрібно кожен день власноруч моніторити реєстр. Ми автоматизували цей процес і тепер не потрібно слідкувати за реєстром - як тільки відповідна ухвала з'явиться, система PravoSud одразу вас про це повідомить.

  09.12.2020 16:45

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст