Робота з правовими позиціями Верховного Суду – must-have для якісної підготовки до судового процесу

на правах реклами
26.04.2021 | Автор: PravoSud™    Переглядів:  2625
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

У системі Pravosud з’явився інструмент розумного пошуку, зокрема пошуку по правових позиціях Верховного Суду. Це дає можливість аналізувати судову практику комплексно і знаходити в один клік найбільш релевантні саме для конкретного випадку документи. Скористатися запропонованим передовим фунціоналом та всією системою можна вже зараз за оптимальною ціноювід 200 грн/місяць. Детальніше – тут.

Для практикуючих правників, які цінують точність і актуальність даних, швидкість роботи та зручний, персоналізований пошук для миттєвого підбору релевантної судової практики – запрошуємо до системи пошуку і аналізу судової практики Pravosud, що поєднує 7 корисних інструментів правника в одному кабінеті.

Відтепер у списку результатів пошуку опції «Пошук судових рішень» одразу видно, якщо рішення містить правову позицію, або від правових висновків відбувся відступ. Для цього документи промарковані відповідним чином.

Для заощадження часу, є можливість не переглядати весь список документів у пошуках потрібної правової позиції, а скористатися фільтром "Пошук лише з правовими позиціями". Тоді у списку залишаться тільки відповідні постанови.

У картці кожного документа є гіперпосилання на відповідні рішення, якими змінено чи скасовано попередню позицію. Це значно спрощує та полегшує роботу з даними.

База даних постійно поповнюється та оновлюється.

Отримати якісну оптимізацію власної щоденної роботи за найвигіднішою ціною – це те, чого заслуговує кожний український правник. Оскільки Pravosud створений юристами для юристів, якість та зручність – наш пріоритет. Працюйте ефективно разом з нами. Дізнайтеся більше на сайті www.pravosud.com.ua .

Pravosud – це система пошуку та аналізу судової практики, створена юристами для юристів, що пропонує усі необхідні інструменти на 1 платформі: розумний пошук судових рішень, актуальні зміни НПА, тенденції прийняття рішень суддями, перевірка контрагентів – аналіз ризиків, особистий моніторинг судової практики, аналітика справ ЄСПЛ, швидкий пошук правових позицій Верховного суду.

2625
Переглядів
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні події
ЕСПЧ
0