Главная Блог ... Новости Робота з правовими позиціями Верховного Суду – must-have для якісної підготовки до судового процесу Робота з правовими позиціями Верховного Суду – mus...

Робота з правовими позиціями Верховного Суду – must-have для якісної підготовки до судового процесу

эксклюзив
Отключить рекламу
 - tn1_0_84029800_1619082150_60813ba6cd2be.jpg

У системі Pravosud з’явився інструмент розумного пошуку, зокрема пошуку по правових позиціях Верховного Суду. Це дає можливість аналізувати судову практику комплексно і знаходити в один клік найбільш релевантні саме для конкретного випадку документи. Скористатися запропонованим передовим фунціоналом та всією системою можна вже зараз за оптимальною ціноювід 200 грн/місяць. Детальніше – тут.

Для практикуючих правників, які цінують точність і актуальність даних, швидкість роботи та зручний, персоналізований пошук для миттєвого підбору релевантної судової практики – запрошуємо до системи пошуку і аналізу судової практики Pravosud, що поєднує 7 корисних інструментів правника в одному кабінеті.

Відтепер у списку результатів пошуку опції «Пошук судових рішень» одразу видно, якщо рішення містить правову позицію, або від правових висновків відбувся відступ. Для цього документи промарковані відповідним чином.

Для заощадження часу, є можливість не переглядати весь список документів у пошуках потрібної правової позиції, а скористатися фільтром "Пошук лише з правовими позиціями". Тоді у списку залишаться тільки відповідні постанови.

У картці кожного документа є гіперпосилання на відповідні рішення, якими змінено чи скасовано попередню позицію. Це значно спрощує та полегшує роботу з даними.

База даних постійно поповнюється та оновлюється.

Отримати якісну оптимізацію власної щоденної роботи за найвигіднішою ціною – це те, чого заслуговує кожний український правник. Оскільки Pravosud створений юристами для юристів, якість та зручність – наш пріоритет. Працюйте ефективно разом з нами. Дізнайтеся більше на сайті www.pravosud.com.ua .

Pravosud – це система пошуку та аналізу судової практики, створена юристами для юристів, що пропонує усі необхідні інструменти на 1 платформі: розумний пошук судових рішень, актуальні зміни НПА, тенденції прийняття рішень суддями, перевірка контрагентів – аналіз ризиків, особистий моніторинг судової практики, аналітика справ ЄСПЛ, швидкий пошук правових позицій Верховного суду.

 • 3575

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 3575

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст