06.12.2015    Просмотров:  289
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Саакашвілі поіменно назвав головних бенефіціарів від корупції в Україні

Саакашвілі поіменно назвав головних бенефіціарів від корупції в Україні - saakashvili_poimenno_nazvav_golovnih_benetsiariv_vid_koruptsii_v_ukraini_566478d3b7437.jpg

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі вкотре звинуватив Кабінет Міністрів України на чолі з Арсенієм Яценюком, а також найбільших бізнесменів країни в причетності до масштабної корупції.

Під час свого виступу на антикорупційному форумі в Одесі в неділю М.Саакашвілі заявив, що загалом через корупційні схеми з України щороку йде близько $5 млрд, а держпідприємства втрачають близько 120 млрд грн у вигляді упущеної вигоди та прибутку.

"У цьому беруть участь і Національний банк, і уряд, і партійні боси", - заявив він.

Зокрема, за словами голови Одеської ОДА, український бізнесмен Рінат Ахметов на схемах залізничних перевезень заробляє понад $2 млрд, а схеми народного депутата від фракції "Народний фронт", голови комітету з питань паливно-енергетичного комплексу Миколи Мартиненка, який нещодавно заявив про складання депутатського мандата, завдають шкоди країні в розмірі 700 млн.

М.Саакашвілі також заявив, що бізнесмен, власник групи "Приват" Ігор Коломойський через "ПриватБанк" і "Укрнафту" завдає шкоди державі в розмірі $2-2,5 млрд.

Також, за його словами, через схеми, в яких фігурує бізнесмен Дмитро Фірташ держава втрачає близько $500 млн. При цьому голова ОДА повідомив, що за наявною у нього інформацією, Кабмін має намір найближчим часом "повернути" Д.Фірташу близько $200 млн

"Враховуючи ситуацію в країні, за $300-400 млн можна повалити уряд. Так навіщо Коломойському платити ці гроші державі?" - сказав він.

М.Саакашвілі додав, що є і дрібніші схеми, які продовжують діяти, незважаючи на всі спроби з ними боротися. Зокрема, за його словами, йдеться про закупівлю ліків, ремонт доріг, схеми на митниці.

Свій виступ голова Одеської ОДА завершив думкою, що якщо найближчим часом уряд і правоохоронні органи не почнуть боротися з корупцією, то "це викличе нову революцію".

Джерело: Інтерфакс-Україна

Згадайте новину: Давід Сакварелідзе став прокурором Одеської області і був представлений Саакашвілі колективу 

Переламает ли Саакашвили системная корупция в Одесской области?.. 

Суд у Тбілісі вирішив взяти під варту Михайла Саакашвілі

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: