16.09.2015    Переглядів:  327
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Давід Сакварелідзе став прокурором Одеської області і був представлений Саакашвілі колективу

Давід Сакварелідзе став прокурором Одеської області і був представлений Саакашвілі колективу - david_sakvarelidze_stav_prokurorom_odeskoi_oblasti_i_buv_predstavleniy_saakashvili_kolektivu_55f961cb95c94.jpg

Давід Георгійович Сакварелідзе став шостим прокурором Одеської області з часів Майдану і змінив на цій посаді уродженця Західної України Романа Говду.

Сьогодні губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі представив нового головного прокурора одеської області – замгенпрокурора України та колишнього першого заступника головного прокурора Грузії Давида Сакварелідзе.  

"Представлення відбулося сьогодні у Центрі обслуговування громадян на проспекті Шевченка, 4-а", – повідомив співробітник прес-служби Юрій Жаров.

Згадайте новину: Переламает ли Саакашвили системная корупция в Одесской области?..

"Всі діючі районні прокурори беруть участь у корупційних схемах. Новий прокурор області з цим розбереться. У нього є вже відповідний досвід з Грузії. Ми всі стали служити народу України вірою і правдою ", – заявив Саакашвілі під час представлення нового прокурора одеським правоохоронцям.

Сакварелідзе став вже шостим прокурором Одеської області з часів Майдану і змінив на цій посаді уродженця Західної України Романа. Останній, за даними ЗМІ, стане заступником Генпрокурора.

Джерело: Сегодня

Читайте інтерв'ю: Давид Сакварелидзе: "Генпрокурором должен быть украинец" 

Давид Сакварелидзе: Президент дал Шокину полный карт-бланш, а он, в свою очередь, дал его мне.

 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: