02.08.2014    Переглядів:  179
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram youtube

Суд у Тбілісі вирішив взяти під варту Михайла Саакашвілі

Схоже, що у колишнього президента Грузії молодого реформатора і завзятого борця із корупцією Михайло Саакашвілі на батьківщині починаються не аби які проблеми.

Генеральна прокуратура Грузії порушила проти Саакашвілі кримінальну справу через перевищення повноважень під час стримування антиурядових протестів  у листопаді 2007р. та «захоплення телеканалу «Імеді». Ми всі пам’ятаємо, що команда Саакашвілі сама прийшла до влади через антиурядові протести під час трояндової революції у 2003 році, коли було повалено режим Едуарда Шеварднадзе. Діюча влада в Грузії також активно говорить і про інші звинувачення Саакашвілі, які всі ним самим звичайно відкидаються.

Після того як колишній президент Грузії  неодноразово не з’являвся за викликами на допит  у генпрокуратуру Грузії (останній раз 28 липня 2014р.), міський суд Тбілісі 1 серпня ухвалив рішення щодо обрання запобіжного заходу у відношенні Михайла Саакашвілі у вигляді тримання під вартою.

Не чекаючи закінчення другого президентського терміну Саакашвілі покинув Грузію і надалі перебуває постійно за кордоном, при цьому неодноразово був і в Києві. У грудні 2013 року офіційно влаштувався викладачем в Школу права та дипломатії імені Флетчера при Університеті Тафтса, де читає лекції.

Михайло Саакашвілі для багатьох відомий в Україні як «друг України» та особистий противник Президента Росії Путіна В. В. Сподіваємось, що розгляд порушеної в Грузії проти нього справи буде відбуватися об’єктивним та неупередженим судом, без  політичного втручання і виключно в  площині законності. 

0
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: