29.10.2019
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

По версии Innovating Justice Challenge 2019 проект КОНСУЛЬТАНТ увійшов в ТОП 10 юридичних стартапів України

По версии Innovating Justice Challenge 2019 проект КОНСУЛЬТАНТ увійшов в ТОП 10 юридичних стартапів України - 0_67445500_1572428429_5db95a8da4af2.jpg

24 жовтня 2019 року відбувся фінал Innovating Justice Challenge 2019: конкурс інновацій у праві для юридичних стартапів.

Серед запрошених були інвестори, бізнес, підприємці, громадський сектор та представники громадянського суспільства охочі ознайомитись із інноваційними рішеннями в галузі юридичних технологій.

Десять українських юридичних стартапів, які працюють над покращенням доступу до правосуддя для всіх, представили свої проекти.

Учасники представили ідеї, які допомагають людям запобігати чи вирішувати найактуальніші проблеми правосуддя. Тобто стартапи, які сприяють поінформованості про права, надають доступ до юридичних послуг або вирішення суперечок та покращують ефективність та прозорість юриспруденції.

Основними критеріями для оцінювання були наявність хорошої команди та потенціал для масштабування. «Ми шукаємо підприємства, керовані мотивованою та сильною командою, яка включає досвідчених та натхненних засновників. Ми шукаємо підприємства, які мають бізнес-модель, яка дає їм змогу стати фінансово стійкими. Ми також шукаємо підприємства, які мають бізнес-модель і прагнуть масштабуватися в країні або на міжнародному рівні»,- відзначили організатори заходу.

Читайте статтю: Прощавай, рутино: як legal tech стартапи оживляють ринок юрпослуг

Представлені стартапи спрямовані на автоматичну підготовку договорів, пошук юридичних рішень, соціальне опитування громадян, подачу податкової звітності та сплату податків, консультацію юристів онлайн, підготовку скарг та заяв онлайн, автоматизоване управління кадрами тощо.

«Юридичний ринок сьогодні стрімко розвивається, процеси стають більш прозорими, доступними, швидкими і водночас дешевшими за рахунок конкуренції», - відзначає Андрій Приходько, засновник проекту КОНСУЛЬТАНТ, який увійшов в ТОП 100 юридичних стартапів за версією Innovating Justice Challenge 2019.

Андрій Приходько, який є адвокатом та керівником Юридичної компанії «PRIKHODKO&PARTNERS» переконує, що будь-яка юридична послуга починається з консультації, під час якої, юрист переконує клієнта, що він дійсно фахівець в конкретному питанні, а клієнт робить для себе висновок, чи готовий він купувати послуги конкретного фахівця і по конкретній ціні.

Цей основний принцип, став ідеєю для створення проекту КОНСУЛЬТАНТ. КОНСУЛЬТАНТ – це можливість для будь-кого з допомогою мобільного телефону отримати онлайн консультацію з юридичних та бухгалтерських питань через Мобільний додаток «КОНСУЛЬТАНТ», який доступний для завантаження через Google Play та App Store, а також отримати контактну інформацію про фахового спеціаліста з метою вирішення конкретного завдання.

Разом з тим, можливість для юристів, адвокатів, юридичних компаній, бухгалтерів та бухгалтерських компаній надавати онлайн консультаційні послуги, а також рекламні послуги своєї діяльності, з метою отримання потенційних клієнтів. Послуги надаються через технологічну онлайн платформу за принципом маркетплейс, яка дає змогу користувачам Порталу, консультувати з юридичних та бухгалтерських питань Клієнтів та забезпечити надання юридичних та бухгалтерських послуг незалежними сторонніми постачальниками таких послуг особам, які використовують Мобільний додаток.

СТАРТАП: КОНСУЛЬТАНТ юристи та бухгалтери онлайн

Андрій зазначає, що КОНСУЛЬТАНТ – це дійсно прогресивне рішення для українців, тепер не потрібно шукати рішення в Інтернеті, не потрібно телефонувати знайомому юристу, який не завжди професіонал в конкретно Вашому питанні, і не потрібно їхати до юридичної компанії, витрачаючи час на дорогу. Все, що потрібно, це завантажи мобільний додаток.

Мобільний додаток максимально простий та зручний в користуванні. Завантажили - 10 секунд на реєстрацію - ставите питання - через пару хвилин отримуєте професійні відповіді від фахових юристів - вибираєте кращого - оплачуєте консультацію з картки в один клік - якщо потрібна допомога конкретного юриста в конкретному місті, телефонуєте. Якщо додаток Вам сподобався, запрошуєте друзів і користуєтесь безкоштовно.

Сьогодні мобільним додатком користується уже понад 5 тис киян і кількість щоденно зростає, тому що це дійсно корисна річ.

«Разом з тим, ми на досвіді власної компанії переконались, що КОНСУЛЬТАНТ – це основне джерело отримання нових клієнтів.

В сферу діджеталізації основними джерелами пошуку нових клієнтів є інтернет ресурси (реклама на профільних сайтах, реклама в Гугл, Фесбук, Інстаграм, Ютуб, публікація в ЗМІ і тд.). Але кожен юрист знає, що така реклама коштовна і не завжди ефективна. На прикладі моєї компанії, я точно знаю, що вартість одного потенційного клієнта (Ліда) коливається від 150 до 250 грн., плюс оплата роботи маркетологів.

Наш проект дає можливість отримувати потенційних клієнтів як мінімум в 3 рази дешевше, і клієнтів, які уже оплатили консультацію і потребують конкретної юридичної допомоги.

Ми відкриті для нових юристів, адвокатів, бухгалтерів та запрошуємо до команди КОНСУЛЬТАНТА», - зазначає Андрій

316
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


1
Популярные судебные решения
Популярные события
ЕСПЧ
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: