Главная Сервисы для юристов ... Законы Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів Стаття 10. Землі місцевої (локальної) електричної мережі Стаття 10. Землі місцевої (локальної) електричної ...

Стаття 10. Землі місцевої (локальної) електричної мережі

Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 189

  Просмотров

 • 189

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  До земель місцевої (локальної) електричної мережі відносяться земельні ділянки, надані для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів передачі електричної енергії від магістральної електричної мережі до споживачів електричної енергії: повітряні і кабельні лінії електропередачі, трансформаторні підстанції та розподільні пункти, струмопроводи, пристрої і споруди диспетчерсько-технологічного управління процесом електропередачі, повітряні або кабельні вводи до житлових або нежитлових споруд.

  Предыдущая

  10/36

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст