Главная Сервисы для юристов ... Законы Про застосування амністії в Україні Стаття 8. Особи, засуджені за вчинення кримінального правопорушення, які відповідно до закону про амністію підлягають звільненню від відбування (подальшого відбування) покарання, звільняються не пізніш як протягом трьох місяців після опублікування закону про амністію. Стаття 8. Особи, засуджені за вчинення кримінально...

Стаття 8. Особи, засуджені за вчинення кримінального правопорушення, які відповідно до закону про амністію підлягають звільненню від відбування (подальшого відбування) покарання, звільняються не пізніш як протягом трьох місяців після опублікування закону про амністію.

Про застосування амністії в Україні (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 235

  Просмотров

 • 235

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  {Частина перша статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом № 720-IX від 17.06.2020 }

  Особи, стосовно яких відповідно до закону про амністію застосовується скорочення терміну покарання, мають бути офіційно поінформовані про нове обчислення терміну покарання і про дату закінчення відбування покарання протягом місяця після опублікування закону про амністію.

  Строки звільнення осіб за законом про індивідуальну амністію встановлюються у такому законі.

  {Статтю 8 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 792-VII від 27.02.2014 }

  Президент України

  Л.КУЧМА

  м. Київ
  1 жовтня 1996 року
  № 392/96-ВР


  Предыдущая

  8/8

  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст