Главная Сервисы для юристов ... Законы Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини Стаття 14. Дії Органу представництва щодо вжиття заходів загального характеру Стаття 14. Дії Органу представництва щодо вжиття з...

Стаття 14. Дії Органу представництва щодо вжиття заходів загального характеру

Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 198

  Просмотров

 • 198

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Щокварталу Орган представництва готує та надсилає до Кабінету Міністрів України подання щодо вжиття заходів загального характеру (далі - подання).

  { Частина перша статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3135-VI ( 3135-17 ) від 15.03.2011 }

  2. Подання включає пропозиції щодо вирішення зазначеної в Рішенні системної проблеми та усунення її першопричини, зокрема:

  а) аналіз обставин, що призвели до порушення Конвенції ( 995_004 );

  б) пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства;

  в) пропозиції щодо внесення змін до адміністративної практики;

  г) пропозиції для врахування під час підготовки законопроектів;

  д) пропозиції щодо забезпечення професійної підготовки з питань вивчення Конвенції ( 995_004 ) та практики Європейського суду з прав людини для суддів, прокурорів, адвокатів, працівників правоохоронних органів, імміграційних служб, інших категорій працівників, професійна діяльність яких пов'язана із правозастосуванням, а також з триманням людей в умовах позбавлення свободи;

  е) пропозиції щодо здійснення інших заходів загального характеру, спрямованих на усунення недоліків системного характеру, припинення спричиненого цими недоліками порушення Конвенції ( 995_004 ) та забезпечення максимального відшкодування наслідків цих порушень;

  є) перелік центральних органів виконавчої влади, які є відповідальними за вжиття кожного з пропонованих у поданні заходів.

  3. Одночасно з поданням Орган представництва готує аналітичний огляд для Верховного Суду України, який включає:

  а) аналіз обставин, що спричинили порушення Конвенції ( 995_004 );

  б) пропозиції щодо приведення судової практики у відповідність з вимогами Конвенції ( 995_004 ).

  4. Одночасно з поданням Орган представництва готує та надсилає до Апарату Верховної Ради України пропозиції для врахування під час підготовки законопроектів.

  Предыдущая

  14/19

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст