Главная Сервисы для юристов ... Законы Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні Стаття 10. Моніторинг виконання програм Глобального фонду Стаття 10. Моніторинг виконання програм Глобальног...

Стаття 10. Моніторинг виконання програм Глобального фонду

Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 305

    Просмотров

  • 305

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Моніторинг виконання програм та використання грантів проводиться Національним координатором спільно з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я, і уповноваженими представниками Глобального фонду (за згодою) під час виконання програми (поточний моніторинг) і на заключному етапі її виконання (заключний моніторинг).

    2. Для забезпечення поточного моніторингу основний реципієнт подає центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я:

    картку моніторингу виконання програми за підсумками півріччя, підписану відповідальною особою та керівником основного реципієнта кожного півріччя;

    щорічний звіт про виконання програми.

    Форма і строки подання зазначених картки та звіту встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я, за погодженням з Національним координатором.

    3. Для забезпечення проведення заключного моніторингу основний реципієнт подає центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я, підсумковий звіт відповідно до визначених у програмі критеріїв.

    Неподання основним реципієнтом картки моніторингу виконання програми за підсумками півріччя та щорічного звіту про виконання програми вважається незадовільним виконанням програми.

    Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я, аналізує та подає Національному координатору висновки за результатами поточного та заключного моніторингу про:

    досягнення очікуваних результатів;

    вплив результатів виконання програми на розвиток галузі охорони здоров'я у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу у державі загалом або у відповідному регіоні;

    пропозиції щодо подальшого виконання програми.

    Національний координатор готує відповідні висновки, рекомендації та заходи щодо подальшого використання грантів.

    {Текст статті 10 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2573-IX від 06.09.2022 }

    Предыдущая

    10/12

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст