Головна Сервіси для юристів ... Закони Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні Стаття 10. Моніторинг виконання програм Глобального фонду Стаття 10. Моніторинг виконання програм Глобальног...

Стаття 10. Моніторинг виконання програм Глобального фонду

Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
  • 297

    Переглядів

  • 297

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Моніторинг виконання програм та використання грантів проводиться Національним координатором спільно з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я, і уповноваженими представниками Глобального фонду (за згодою) під час виконання програми (поточний моніторинг) і на заключному етапі її виконання (заключний моніторинг).

    2. Для забезпечення поточного моніторингу основний реципієнт подає центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я:

    картку моніторингу виконання програми за підсумками півріччя, підписану відповідальною особою та керівником основного реципієнта кожного півріччя;

    щорічний звіт про виконання програми.

    Форма і строки подання зазначених картки та звіту встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я, за погодженням з Національним координатором.

    3. Для забезпечення проведення заключного моніторингу основний реципієнт подає центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я, підсумковий звіт відповідно до визначених у програмі критеріїв.

    Неподання основним реципієнтом картки моніторингу виконання програми за підсумками півріччя та щорічного звіту про виконання програми вважається незадовільним виконанням програми.

    Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я, аналізує та подає Національному координатору висновки за результатами поточного та заключного моніторингу про:

    досягнення очікуваних результатів;

    вплив результатів виконання програми на розвиток галузі охорони здоров'я у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу у державі загалом або у відповідному регіоні;

    пропозиції щодо подальшого виконання програми.

    Національний координатор готує відповідні висновки, рекомендації та заходи щодо подальшого використання грантів.

    {Текст статті 10 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2573-IX від 06.09.2022 }

    Попередня

    10/12

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст