Главная Сервисы для юристов ... Законы Про судовий збір Стаття 9. Зарахування судового збору до Державного бюджету України Стаття 9. Зарахування судового збору до Державного...

Стаття 9. Зарахування судового збору до Державного бюджету України

Про судовий збір (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 2020

  Просмотров

 • 2020

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Судовий збір сплачується за місцем розгляду справи та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України.

  2. Суд перед відкриттям (порушенням) провадження у справі, прийняттям до розгляду заяв (скарг) перевіряє зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України.

  {Статтю 9 доповнено новою частиною згідно із Законом № 484-VIII від 22.05.2015 }

  3. Кошти судового збору спрямовуються на забезпечення здійснення судочинства та функціонування органів судової влади, а також на забезпечення архітектурної доступності приміщень судів, доступності інформації, що розміщується в суді, для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

  {Частина третя статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2633-VIII від 04.12.2018 }

  {Стаття 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3828-VI від 06.10.2011 ; в редакції Закону № 192-VIII від 12.02.2015 }

  Предыдущая

  9/10

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст