22

Стаття 6. Зведений перелік об’єктів реформування

Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

1. Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах, забезпечує складення, ведення та оновлення Зведеного переліку об’єктів реформування на підставі інформації, що подається засновниками (співзасновниками) друкованих засобів масової інформації та редакцій, у порядку та формі, установлених цим органом.

2. У Зведеному переліку об’єктів реформування зазначається інформація про:

1) засновників (співзасновників) друкованих засобів масової інформації та редакцій;

2) приміщення, в яких розташовані редакції;

3) перелік майна, що перебуває на балансі редакції;

4) джерела фінансування редакцій;

5) рішення засновників (співзасновників) стосовно способу реформування друкованих засобів масової інформації та редакцій.

Предыдущая

6/15

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст