Главная Сервисы для юристов ... Законы Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей Стаття 15. Охорона прав дітей під час здійснення профілактики правопорушень Стаття 15. Охорона прав дітей під час здійснення п...

Стаття 15. Охорона прав дітей під час здійснення профілактики правопорушень

Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 557

  Просмотров

 • 557

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Діти, щодо яких здійснювався профілактичний захід або яких він торкнувся, у разі протиправного посягання на їх права, свободу, честь і гідність, заподіяння їм майнової чи іншої шкоди мають право на повне поновлення порушених прав і відшкодування заподіяної шкоди.

  Посадові особи, винні у порушенні прав дітей, заподіянні їм шкоди під час проведення профілактичного заходу, несуть відповідальність на підставах і в порядку, передбачених законом.

  {Частина друга статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом № 609-V від 07.02.2007 }

  Предыдущая

  17/19

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст