Главная Сервисы для юристов ... Законы Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей Стаття 9. Центри медико-соціальної реабілітації дітей Стаття 9. Центри медико-соціальної реабілітації ді...

Стаття 9. Центри медико-соціальної реабілітації дітей

Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 1717

  Просмотров

 • 1717

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Центри медико-соціальної реабілітації дітей створюються в державній системі охорони здоров’я за визначенням спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у справах сім’ї, дітей та молоді і центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, для дітей, які вживають алкоголь, наркотики, а також для дітей, які за станом здоров’я не можуть бути направлені до шкіл соціальної реабілітації та професійних училищ соціальної реабілітації.

  {Частина перша статті 9 в редакції Закону № 864-XIV від 08.07.99 ; із змінами, внесеними згідно із Законами № 609-V від 07.02.2007 , № 5462-VI від 16.10.2012 }

  Основним завданням центрів медико-соціальної реабілітації є створення умов і забезпечення лікування дітей від алкоголізму, наркоманії, токсикоманії та їх психосоціальна реабілітація і корекція.

  До центрів медико-соціальної реабілітації направляються діти віком від 11 років на підставі висновку медико-експертної комісії.

  Діти перебувають у центрах медико-соціальної реабілітації протягом терміну, необхідного для лікування, але не більше двох років.

  Питання про перебування дитини у центрі медико-соціальної реабілітації розглядається керівництвом центру на підставі прохання, поданого батьками (усиновителями) чи опікунами (піклувальниками), а в разі відсутності останніх - на основі рішення служби у справах дітей.

  {Частина п’ята статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законами № 673-IV від 03.04.2003 , № 609-V від 07.02.2007 }

  Центри медико-соціальної реабілітації дітей мають права юридичної особи, власний бланк, печатку із зображенням Державного герба України та своїм найменуванням.

  Положення про центри медико-соціальної реабілітації дітей затверджується Кабінетом Міністрів України.

  Предыдущая

  9/19

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст