Главная Сервисы для юристов ... Законы Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей Стаття 11-2. Соціально-реабілітаційні центри (дитячі містечка) Стаття 11-2. Соціально-реабілітаційні центри (дитя...

Стаття 11-2. Соціально-реабілітаційні центри (дитячі містечка)

Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 1246

  Просмотров

 • 1246

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Соціально-реабілітаційні центри (дитячі містечка) є закладами соціального захисту для проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, безпритульних дітей віком від 3 до 18 років, дітей, розлучених із сім’єю, надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової, інших видів допомоги та подальшого їх влаштування.

  {Частина перша статті 11 - 2 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5290-VI від 18.09.2012 }

  Соціально-реабілітаційні центри (дитячі містечка) утворюються, реорганізуються та ліквідуються місцевою державною адміністрацією і підпорядковуються службі у справах дітей.

  Соціально-реабілітаційні центри (дитячі містечка) також можуть бути утворені громадськими, благодійними організаціями та фондами, у тому числі міжнародними, за погодженням з відповідною службою у справах дітей.

  Соціально-реабілітаційні центри (дитячі містечка) забезпечують перебування в них дітей протягом періоду, визначеного службою у справах дітей.

  До соціально-реабілітаційних центрів (дитячих містечок) не приймаються діти, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, психічно хворі з вираженими симптомами хвороби, а також ті, що вчинили кримінальне правопорушення і щодо яких прийнято рішення про затримання, тримання під вартою або поміщення до приймальника-розподільника для дітей.

  {Частина п’ята статті 11 - 2 із змінами, внесеними згідно із Законом № 245-VII від 16.05.2013 }

  Соціально-реабілітаційні центри (дитячі містечка) є юридичними особами, мають власні бланки, печатку і штамп встановленого зразка.

  Типове положення про соціально-реабілітаційний центр (дитяче містечко) затверджує Кабінет Міністрів України.

  {Розділ IV доповнено статтею 11 - 2 згідно із Законом № 609-V від 07.02.2007 }

  Предыдущая

  13/19

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст