Главная Сервисы для юристов ... Законы Про колективні договори і угоди Стаття 6. Неприпустимість заборони діяльності щодо укладення та виконання колективних договорів і угод Стаття 6. Неприпустимість заборони діяльності щодо...

Стаття 6. Неприпустимість заборони діяльності щодо укладення та виконання колективних договорів і угод

Про колективні договори і угоди (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 392

  Просмотров

 • 392

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Забороняється будь-яке втручання, яке може обмежити законні права працівників та їх представників або заборонити їх здійснення, з боку органів представницької і виконавчої влади та господарського управління, політичних партій, роботодавців при укладенні та виконанні колективних договорів, угод.

  Не допускається ведення переговорів та укладення колективних договорів і угод від імені працівників організаціями або органами, які створені чи фінансуються роботодавцями, політичними партіями.

  У разі коли інтереси трудового колективу представляє профспілковий орган, інтереси роботодавця не можуть представляти особи, які є членами виборного органу цієї профспілки.

  {Стаття 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5458-VI від 16.10.2012 }

  Предыдущая

  6/21

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст